Купить Сельхозтехника Картофелекопалка дворядна, навісна, транпортерна 2016' Тернополь

694 $
18 000 грн

3 254 23.07.2016 20.07.2017 Улучшить позицию new

Год выпуска 2016
Категория Сельхозтехника
Тип Картофелекопалка
Производитель осей 0
Цвет другой
  • Срочно!
  • Новая
Продавец

Dmytro Chopovskyi

Тернополь

  • показать телефон
Рейтинг дворядна, навісна, транпортерна
Прочитайте перед покупкой

Описание

На сьогоднішній час, важко уявити сільське господарство без спеціалізованої техніки, яка значно полегшує роботу селянина, покращує якість праці та продуктивність. Механізована техніка задіяна у господарстві на протязі всього виробничого процесу: при посадці/посіві сільськогосподарських культур, прополці, поливі, боротьбі зі шкідниками і аж до збирання урожаю. Серед великого різноманіття техніки і агрегатів, своє місце займають різноманітні картоплекопалки, які використовуються для збирання урожаю різних сільськогосподарських культур: буряків, картоплі та інших корнеплодів.
Для збирання картоплі, використовують як промислові так і саморобні картоплекопалки, які бувають різної складності, потужності та продуктивності. На картопляних полях великої площі, використовують картоплезбиральні комбайни - це багатофункціональні технічні комплекси призначені для автоматизованого збору картоплі. Такі комплекси високопродуктивні та дорогі, тому використовуються як правило у великих господарствах. Як альтернатива для менших господарств - механізовані навісні картоплекопалки двохрядні або однорядні, які чіпляються до трактора або іншого тягача достатньої потужності, котрий приводить в дію механізм картоплекопалки. Збір урожаю картоплі в даному випадку напівавтоматизований, викопана картопля просіваеться через металеві решітки, які приводяться в рух карданним валом трактора відокремлюючись таким чином від грунту. Потім картоплю, що підсохла потрбіно вручну зібрати у мішки чи спеціальні контейнери.
Наша продукція - це саморобні картоплекопалки навісного типу, які підтвердили свою практичність. Характерна риса нашої техніки - її надійність, яка обумовлена продуманою конструкцією та використання якісних вузлів та матеріалів. У заводських та польських картоплекопалок, де з метою здешевлення виробу використовують надто тонку бляху, та втулки ковзання замість підшипників, що веде до швидкого зносу деталей таких копалок і недовготривалої роботи агрегату.
На відміну наша саморобна картоплекопалка має ряд значних переваг:

рама картоплекопалки виготовляється із товстого швелера, що забезбечить довготривалий термін експлуатації,
у всіх вузлах використано підшипники, що забезпечує надійність роботи механізмів,
на наших копалках встановлено редуктор, що є також значною перевагою,
на задньому валу встановлено трищітку,
наші саморобні картоплекопалки забезпечені гарантійними зобов"язаннями, що дає впевненність у надійності вибору.

ID: 1-7422978-1
Комментарии дворядна, навісна, транпортерна 2016 Тернополь Цена 18 000грн. (нет комментариев)