НовостиГРУПА RENAULT – «ВИРОБНИК РОКУ» ЗА ВЕРСІЄЮ TOPGEAR.COM

ГРУПА RENAULT – «ВИРОБНИК РОКУ» ЗА ВЕРСІЄЮ TOPGEAR.COM

15:00, декабря 9, 2019

  • Групу Renault нагороджено званням «Виробник року» від TopGear.com
  • Нагородою відзначено бренди Renault, Dacia і Alpine за результатами 2019 р.
  • Спеціальна номінація для Mégane R.S. Trophy-R і нового ZOE в категоріях "Performance Car" і "City Car" відповідно.

Групу Renault було названо «Виробником року» на щорічній церемонії нагородження TopGear.com. Ця нагорода відзначає високі досягнення брендів Renault, Dacia і Alpine за останні 12 місяців. На цьому ж заході Mégane R.S. Trophy-R отримав нагороду «Performance Car of the Year», а новий ZOE – «City Car of the Year».ne R.S. Trophy-R отримав нагороду «Performance Car of the Year», а новий ZOE – «City Car of the Year».

2.jpg

3.jpg

TopGear.com відзначають, що зробило Групу Renault цьогорічним переможцем: «Різноманітність – ключ Renault до отримання нагороди від Top Gear. Їх автомобілі в основний лінійці чудові, але жоден інший виробник не здатний з таким прагненням до ідеалу втілювати в життя саме нестандартні підходи, специфічні деталі і особливості.»

4.jpg

5.jpg

Отримання бажаної нагороди коментує Вінсент Туретт (Vincent Tourette), керуючий директор Renault Group UK: «Ми раді отримати цю нагороду від TopGear.com. 2019 рік був фантастичним роком для Групи Renault, із запуском абсолютно нового Renault Captur, нового Renault ZOE і абсолютно нового Renault Clio, який продовжує 30-річну історію успіху бренду. Dacia продовжує стрімко розвиватися і став одним з небагатьох виробників, які заявили про збільшення продажів в цьому році. Тим часом відродження Alpine отримало новий імпульс розвитку завдяки вражаючій презентації нового A110S. Ми не зупиняємося на досягнутому, 2020 рік виглядає ще більш багатообіцяючим!»

6.jpg

В 2019 Група Renault запустила 7 нових моделей в Європі: абсолютно новий Clio, абсолютно новий Captur, новий ZOE і новий Koleos, а також комерційні автомобілі - новий Trafic і новий Master; до Alpine додався A110S.

Популярні марки і моделі
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.