НовостиJAGUAR РОЗРОБИЛА ДИЗАЙН ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНОГО СПОРТКАРА ДЛЯ ГРИ GRAN TURISMO SPORT

JAGUAR РОЗРОБИЛА ДИЗАЙН ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНОГО СПОРТКАРА ДЛЯ ГРИ GRAN TURISMO SPORT

11:00, октября 25, 2019

  • Jaguar представить свій перший віртуальний повністю електричний спорткар.
  • Дебют футуристичного спорткару Jaguar у грі Gran Turismo Sport відбудеться у Токіо під час проведення Gran Turismo World Tour.
  • Болід Jaguar Vision Gran Turismo Coupé був розроблений з чистого аркуша спеціально для всесвітньо відомої гри як повністю електричний повноприводний болід.
  • Цей автомобіль є квінтесенцією ДНК Jaguar, в якому поєднується риси гоночних автомобілів C-TYPE і D- TYPE із захоплюючим дизайнерським баченням майбутнього.
  • Віртуальний електрокар, на створення якого надихнули такі боліди Jaguar, як I-TYPE 4 і eTROPHY, має три потужних і компактних мотори 1020 к.с. (750 кВт), які розганяють автомобіль у грі від 0 до 100 км/год менше, ніж за дві секунди.
  • Болід Jaguar Vision Gran Turismo гравці зможуть завантажити у грі Gran Turismo Sport для Sony PlayStation 4 починаючи з кінця листопада.

Сьогодні Jaguar представив свій перший повністю електричний віртуальний спортивний автомобіль – Jaguar Vision Gran Turismo Coupé. Футуристичний електромобіль стане останнім доповненням лінійки Vision Gran Turismo для серії Gran Turismo.

Повністю електричний Jaguar Vision GT Coupé був розроблений з чистого аркуша, а натхненням для нього стала неймовірна гоночна лінійка бренду. Легендарні C-TYPE і D-TYPE мали значний вплив на його сміливий футуристичний дизайн, в той час як боліди Jaguar I-TYPE 4 Formula E та I-PACE eTROPHY стали технічною базою його безкомпромісних гоночних показників.

Команда дизайнерів Jaguar отримала повну свободу та створила ідеальні пропорції і неймовірну зовнішність віртуального боліда Jaguar.

Директор із дизайну Jaguar Джуліан Томпсон заявив: «Цей проект повністю вели наші молоді дизайнери. Для них це стало унікальною можливістю створити автомобіль, який увібрав у себе нашу неймовірну спадщину, але в той самий час виходить за рамки дизайну майбутнього. Команда виконала неймовірну роботу, створивши Jaguar, для якого стало натхненням, але в жодному разі не обмеженням, наше культове минуле».

Гравці отримають болід потужністю 1020 к.с. (750 кВт), крутний момент якого становитиме 1200 нм. Розганятися він буде від 0 до 100 км/год за менше, ніж 2 секунди, а його керованість буде ідеально збалансованою. Фанати GT Sport вже зможуть їздити на Jaguar Vision GT Coupé у грі починаючи з кінця листопада.

Автор гри Gran Turismo, президент компанії Polyphony Digital Inc. Казунорі Ямаучі запевнив: «Ми з радістю оголошуємо про проект Jaguar у грі Gran Turismo. Для нас праця з Джуліаном Томпсоном, новим директором із дизайну Jaguar, стала цінним досвідом. Дизайн та продуктивність боліду Jaguar стали результатом таланту команди, її майстерності і довгих років спільної роботи. Ми з нетерпінням чекаємо, коли гравці сядуть за кермо боліда наступного місяця».

Jaguar_1.jpeg

Дизайн екстер’єру

Вплив багатьох болідів Jaguar чітко простежується в агресивних зовнішніх лініях Vision GT Coupé і потужних скульптурних крилах, які нагадують знамениті боліди C-TYPE і D-TYPE, що завоювали титули у перегонах на витривалість 24 години Ле-Мана.

Ці легендарні боліди Jaguar розширили можливості аеродинаміки і технології гальмування, а віртуальний Jaguar Vision GT Coupé оснащений активним аерокрилом для оптимізації енергоспоживання і створення притискної сили оптимального рівня.

Дизайнер екстер’єру з відділу новітніх розробок Jaguar Олівер Каттел-Форд зазначив: «Це був проект мрії автодизайнера. Створення футуристичного спортивного автомобіля для гри Gran Turismo означає, що наші проекти та ідеї можуть бути дійсно безмежні. Цей автомобіль повинен радувати майбутні покоління і, що найголовніше, безпомилково виглядати та бути у керуванні саме як Jaguar».

Гарні форми і виразні пропорції трьох ключових автомобілів Jaguar – C-TYPE, D-TYPE та E-TYPE – вплинули на форму і графіку Jaguar Vision GT Coupé. Дизайнерські передні крила нагадують C-TYPE, на створення епічної форми передньої частини надихнув «довгий ніс» D-TYPE, а елегантна кабіна – це натяк на легкий E-TYPE.

Віртуальний спортивний електрокар створений з експериментальних легких матеріалів, а жорсткий монокок вироблений з карбону й новітніх алюмінієвих сплавів. Така легка конструкція забезпечує автомобілю Jaguar Vision GT Coupé вагу лише в 1400 кг, а також гарантує розподілення ваги майже 50 на 50.

Vision GT Coupé – перший Jaguar з легендарної емблемою Leaper на передній решітці радіатора. На розташування подвійних зарядних роз’ємів по боках натхнув революційний седан Jaguar 1968 XJ.

Дизайн інтер’єру

Дизайн інтер’єру Jaguar Vision GT Coupé – це переплетення спадщини компанії Jaguar із сучасною філософією дизайну: прогресивна розкіш, чистота, зосередженість на водії і приголомшливо складні деталі, кожна з яких дихає простотою.

Дизайнер інтер’єру з відділу новітніх розробок Jaguar Крис Шо сказав: «Ми дійсно розширили горизонти, щоб уявити собі, як майбутній інтер'єр спортивних автомобілів Jaguar міг би виглядати. Архітектура візуально легка, проста і вражаюча, з використанням передових експериментальних матеріалів і оздоблення. Сидячи в приголомшливо продуманій кабіні пілота і дивлячись на витончено довгий капот Jaguar Vision GT Coupé, типовий для Jaguar, гравець буде повністю занурений у процес гонки».

До добірки стильних деталей і винахідливих, інноваційних прикрас входить голограмна технологія. У боліді є бортова система штучного інтелекту, яку з любов’ю було названо «KITT-E». Це компаньйон, який буде взаємодіяти з усіма системами та стане посередником між водієм та авто, що тільки посилить емоційний зв’язок*. Ця технологія може також відображати іншу корисну для водія інформацію у різних форматах, включаючи тривимірні мапи і важливі показники.

Кабіна пілота охоплює гравця, створює відчуття участі у перегонах на трасі Ле-Мана в болідах Jaguar D-TYPE. Болід також оснащений цифровим боковим дзеркалом доповненої реальності для поліпшення огляду з обох боків автомобіля. Воно може вказувати на небезпеку і перешкоди, тим самим покращуючи сприйняття водія. Додатково перед водієм знаходиться прозорий інформаційний кластер, що відображає інформацію в трьох вимірах. Цей кластер був натхненний культовими датчиками Smiths. Дзеркало заднього виду інтегроване в простий дизайн екрану – все знаходиться на ідеальній лінії огляду дороги попереду.

Унікальне звукове середовище також було створено для того, щоб занурити пілота Jaguar в атмосферу перегонів. Під керівництвом групи, що відповідає за звучання Jaguar I-PACE, унікальне звучання Vision GT Coupé було створено на основі абсолютно нових записів боліда «603» Long Nose D-TYPE, зроблених у 1957 році на трасі Ле-Мана. Його гоночний 3,8-літровий двигун Jaguar XK забезпечує унікальний звук, вплетений у футуристичний і неповторний саундтрек.

Продуктивність

Для того, щоб продуктивність Jaguar Vision GT Coupé у перегонах була неперевершеною, команда з дизайну звернулася до тієї ж самої команди інженерів болідів Panasonic Jaguar Racing, які працювали над дизайном і розробкою I-TYPE 4 для Формули E та I-PACE eTROPHY. В боліді встановлені три потужні, компактні мотори: один на два передніх колеса та ще два – по одному на кожне заднє колесо. Разом їх потужність становить 1020 к.с. (750 кВт) і 1200 нм. Від 0 до 100 км/год гравці зможуть розганятися за менше, ніж 2 секунди, а максимальна швидкість становитиме 322 км/год.

Директор команди Panasonic Jaguar Racing Джеймс Барклей зазначив: «Можливість скористатися тим, чого ми навчилися в свій час у Формулі Е, і застосувати цей досвід у футуристичних гоночних автомобілях Jaguar, стала значним викликом для інженерів Jaguar Racing. Завдяки повністю електричному двигуну, в основі якого лежить технологія Jaguar I-TYPE 4 і eTROPHY, ми точно змоделювали роботу Jaguar Vision GT Coupé у віртуальному світі, створивши автомобіль, який буде радувати гравців своєю керованістю, ну а для їхніх суперників стане реальною загрозою».

Болід Jaguar Vision GT буде доступний для скачування в Gran Turismo Sport для Sony PlayStation 4 з кінця листопада. Вперше буде використовуватися учасниками Sony Gran Turismo World Tour на Токійському автосалоні, Японія, 26-27 жовтня.

*Голографічні аватари використовуються лише для цілей дизайну та не є частиною гри.

Про компанію:

«Віннер Імпортс Україна, Лтд» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

Вікторія Ковальчук,

Менеджер із маркетингових комунікацій преміум брендів

044 585 63 00 (вн. 2760),

[email protected]

Наталія Жилінкова,

Зовнішня прес-служба

Jaguar Land Rover
+38 066 723 3936,

[email protected]

Про нульовий рівень викидів, аварій і заторів

Місія Jaguar Land Rover – зробити суспільство більш безпечним і здоровим, а навколишнє середовище – чистішим. Реалізуючи безперервні інновації на всіх своїх виробничих об'єктах, а також покращуючи продукцію і послуги, компанія в майбутньому прагне досягнення нульового рівня викидів, аварій і заторів.

Популярні марки і моделі
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.