СтатьиЯк переконатися, що на iPhone немає блокування активації

Як переконатися, що на iPhone немає блокування активації

13:44, ноября 28, 2022

Після виходу нових iPhone ціни на їхніх попередників моментально падають. Це чудова нагода придбати ще свіжу модель (наприклад, Айфон 13) в ідеальному стані недорого (як для «яблучної» техніки). Однак є ризик нарватися на шахраїв, які залишають на телефоні блокування активації і після цього вимагають гроші за актуальний пароль. У цій статті розповімо, як переконатися, що iPhone не прив'язаний до облікового запису попереднього власника.

Перевірка прив'язки до iCloud: головні моменти

При покупці айфона з рук можна зустріти два варіанти - параметри телефону скинуті до заводських налаштувань або видалені лише дані попереднього користувача. Перевірка буде потрібна в обох випадках.

Повне скидання

Якщо налаштування на смартфоні скинуті до заводських, при увімкненні на дисплеї з'являються вітальні фрази різними мовами. Візуально здається, що iPhone абсолютно новий, адже така ж заставка доступна при покупці техніки в магазині, і немає причин турбуватися, а даремно. Навіть при повному скиданні телефон може бути прив'язаний до чужого облікового запису, і ось як це перевірити:

  • у налаштуваннях вибираєте мову та регіон;
  • встановлюєте з'єднання з Інтернетом;
  • чекаєте зв'язку смартфона з сервісом Apple для активації;
  • дивіться на екран.

Якщо прив'язка збережена, пристрій потребує код активованого облікового запису. Продавець повинен зайти до неї та відв'язати Apple ID (бажано – під вашим контролем). У разі відмови варто утриматися від покупки, якщо не хочете отримати цеглу за кілька сотень доларів.

Якщо телефон чистий, і дані попереднього користувача видалені, прохання про активацію в Apple ID не з'явиться: можна відразу приймати правила конфіденційності та перевіряти, чи датчики розпізнавання облич та відбитків пальців працюють.

Видалено дані користувача

Можна купити телефон з уже встановленими первинними налаштуваннями. У багатьох випадках це зручніше: можна відразу протестувати роботу пристрою у всіх бажаних аспектах, а також порівняти IMEI з даними на коробці, щоб переконатися у справжності гаджета. Головне — переконатися у відв'язці від Apple ID, і зробити це можна так:

  • заходимо в налаштування та вибираємо розділ «Вхід на iPhone»;
  • перевіряємо, чи в системі вже збережений Apple ID.

kak-ubeditsya-chto-na-iphone-net-blokirovki-aktivacii_22222.png

Якщо обліковий запис видно, необхідно натиснути на нього, проскролити сторінку, знайти внизу напис «Вийти» і зробити дію (зрозуміло, зі схвалення власника). Даних немає – смартфон вимагає вказати і Apple ID, і пароль? Отже, пристрій відв'язаний від попереднього облікового запису і можна погоджуватися на покупку.

На закінчення

Перевірка на прив'язку смартфона до Apple ID - найважливіша при покупці "яблучної" техніки з рук. Якщо у попереднього власника залишиться доступ до входу, він у будь-який момент зможе заблокувати пристрій навіть дистанційно. Чесному продавцю нема чого побоюватися: перелічені вище дії не впливають на безпеку його особистих даних і не здатні обмежити функції iPhone у разі відмови від покупки. Шахраї стандартно відмовляються при пропозиції протестувати телефон подібним чином, і небезпечна угода анулюється сама собою.

Популярні марки і моделі
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.