НовостиЯк вибрати аукціон для покупки авто в Європі?

Як вибрати аукціон для покупки авто в Європі?

10:00, августа 27, 2021

Цей варіант покупки вживаного автомобіля в хорошому стані вже успішно освоїли тисячі просунутих українських автомобілістів. Насправді, покупка нової машини з Європи з невеликим пробігом доступна всім охочим - головне, вибрати надійний європейський аукціон.

Автомобільний аукціон в Європі звичайно ж не один, лише в українському сегменті інтернету таких працює не менше трьох. Як визначити найкращий? Критеріїв небагато, ми розглянемо їх на прикладі найстарішого майданчика caroutlet.com.ua. – української філії відомого європейського аукціону. Тільки в Україні дана компанія працює понад шість років, а в цілому вона має десятирічний досвід.

Якість і кількість автомобілів

Найголовніше для покупця - це стан автомобіля. У випадку з європейськими аукціонними автомобілями воно залежить від джерела, з якого автомобілі надходять на торги. Як і в будь-якій розвиненій країні, в європейських державах через аукціони продають машини власники-приватники, підприємства і фірми - власники різного роду автопарків, компанії з оренди машин, а крім того - страхові агентства та лізингові компанії.

Якраз лізингові машини прагнуть придбати покупці, які добре розбираються в автомобілях вторинного ринку. Ці авто мають невеликий вік, відповідний оригінальний пробіг, історію обслуговування виключно в дилерському сервісі і в цілому повністю прозоре минуле. Власне кажучи, цей характерний комплекс якостей пояснимо самою суттю лізингу.

Для ілюстрації: аукціон caroutlet.com.ua. торгує виключно лізинговими автомобілями. Автомобілі з технічними пошкодженнями, а також автомобілі після ДТП від страхових і лізингових компаній, виведені в окрему групу аукціону, які проходять кілька разів на тиждень. Так що при бажанні є можливість придбання і таких машин.

Але для учасника торгів важливо не тільки якість, але і кількість машин, адже чим їх більше, тим нижче буде середня ціна лота. Як найбільший аукціон з 10-річною історією, Caroutlet має міцне партнерство з європейськими лізинговими компаніями, тому на цьому інтернет-майданчику торгується більше 5000 автомобілів в тиждень! Такого асортименту немає ні у одного з інших європейських аукціонів.

Торги і гарантії

З виграшем лота для покупця процес покупки не завершується. Після цього потрібно отримати підтвердження від власника авто про згоду з результатом торгів, оплатити лот і послуги аукціону, знайти митного брокера в Україні, який оформить куплений автомобіль. Потім потрібно доставити машину в країну, а це не тільки витрати, але і чималий клопіт.

На кожному етапі новоспеченого власника можуть очікувати непередбачені ускладнення, перемогти які поодинці не так вже й легко.

Аукціон Caroutlet як метр автомобільних аукціонів в Україні пропонує своїм клієнтам підтримку на кожному етапі. Перш за все, клієнт отримує особистого менеджера, який готовий відповісти на будь-яке питання і яким як професіоналу можна навіть доручити вести торги за себе. Коли справа дійде до розмитнення, аукціон може підказати надійного митного брокера.

Важливо, що у Caroutlet є власні накопичувальні хаби в різних країнах Європи, куди звозять куплені машини і звідки покупець або сам забирає покупку, або після доплати замовляє доставку в Україну.

Нарешті, даний аукціон як справжній профі, не залишає своїх клієнтів у важкій ситуації, навіть коли трапляється форс-мажор і винуватих офіційно встановити не можна. Наприклад, не так давно мав місце нестандартний випадок: житель Білорусі, що купив на торгах Skoda Octavia 1,6 Tdi DSG, не зміг ввести авто в свою країну - через санкції, введені напередодні урядом проти виробника Skoda Auto. Увійшовши в становище клієнта, який заплатив 7100 євро, але не міг забрати машину, аукціон Caroutlet викупив її у клієнта і повернув йому всі гроші - і за автомобіль, і внесений депозит.

Зручність участі в торгах

Можливо, для тісно знайомих з IT-сферою людей це питання і не особливо важливе. Але багатьох недосвідчених в комп'ютерній справі громадян може відлякати сам процес участі в інтернет-аукціоні. Тим часом, клієнтам caroutlet.com.ua турбуватися про це не варто: інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, в потрібний момент пропонуються кнопки-підказки та вікна з додатковою інформацією.

Для зручності участі в торгах і максимальної фінансової вигоди кожен клієнт може отримати один з трьох рівнів. Так, якщо перший статус - найпростіший, грубо кажучи, ознайомлювальний, то в другому статусі покупець має доступ до всіх актуальних лотів (близько 4000 - 5000) і повними даними по кожному автомобілю. Також на другому рівні клієнту покладається вищезгаданий персональний брокер. Для цього існує загальне для всіх аукціонів поняття депозиту. Його внесення відбувається разово, і в разі покупки автомобіля другий статус зберігається за клієнтом, і в подальшому, якщо клієнту необхідно купити ще автомобіль, депозит вже не вноситься. Депозит - практика абсолютно всіх аукціонів, він служить свого родом гарантією від покупця про серйозність його намірів в покупці автомобіля.

Є і учасники третього рівня - це справжні професіонали авторинку, які звертаються до послуг аукціону регулярно, і у яких з Caroutlet партнерські відносини.

Як купити машину на авто аукціоні

Повторимося, нічого хитрого в електронних торгах немає, але щоб відчувати себе впевненіше, ознайомтеся з порядком дій.

- Реєструйтесь. Ваші дані будуть потрібні аукціону для оформлення документів при покупці.

- Вибирайте лот - машину, яку ви хотіли б купити. Якщо пропозиція моделі і комплектації, що цікавить вас, велике, можливо, спочатку краще відібрати для себе кілька лотів, а потім вже з трьох-чотирьох вибрати один.

- Торгуйтеся - робіть ставки.

- Якщо ви виграли лот, чекайте підтвердження від власника машини (лізингової компанії) в своєму особистому кабінеті про те, що він стверджує результат торгів.

- Сплачуйте покупку і послуги аукціону.

- Визначтеся з митним брокером, який оформить вашу машину. На аукціоні можна порекомендувати надійного брокера

- Домовтеся про доставку машини. У випадку з Caroutlet вибирайте той європейський хаб, звідки вам буде простіше перегнати покупку в Україну або замовити подальше її транспортування в країну (приблизна ціна 300 - 400 євро).

- Розмитнюйте покупку і отримуйте номера в Сервісному центрі МВС.

- Приймайте вітання: ви стали власником автомобіля, який буде служити вам вірою і правдою, радуючи комфортом протягом багатьох років!

Популярні марки і моделі
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.