НовостиЯк вибрати очисник для скла автомобіля

Як вибрати очисник для скла автомобіля

8:43, марта 1, 2022

Від стану скла автомобіля залежить безпека водія та пасажирів. Коли скло чисте, нічого не заважає огляду, вдається контролювати дорожню ситуацію в будь-яку погоду.

Деякі водії вважають, що використання рідини, що омиває, для догляду за склом — це програма максимум. Головне вчасно поповнювати запас. Увімкнув стеклоочистители, збив сліди органіки, що осіла за ніч пил і можна їхати. Якщо це не допомогло, можна ще взяти рідину з розпилювачем і пройтися спеціальною ганчіркою. Але часто омивайки та дешеві засоби для очищення лише розмазують бруд по склу. У кращому випадку, частинки органіки та пилу накопичуються по краях лобового скла, а на основній площині залишаються хаотично розташовані розлучення. У гіршому — доводиться буквально зішкрябувати бруд, що в'ївся. Рефлекси штовхають робити це нігтем. Жоден з цих варіантів очищення скла не є прийнятним. Ви тільки втрачаєте час, а скло вашого авто - прозорість і всілякий вигляд. Розповідаємо як підібрати очисник, який не залишає розлучень і допомагає підтримувати автомобільне скло в чистоті, зберігаючи їх гладкість і прозорість..

Оцінка характеру забруднень на автомобільному склі

Насамперед необхідно враховувати походження слідів бруду на склі. Кожен засіб для очищення автомобільного скла розрахований на той чи інший тип забруднень: деревна смола, залишки комах, пташиний послід, одним словом органіка, або водний камінь та всілякі стійкі хімічні сполуки, що містяться в реагентах, якими посипають дороги. Це важливо тому, що у цих засобів різний склад. Чекати, що очищувач органіки впорається з вапняним нальотом, що в'ївся, так само марно, як, наприклад, мити посуд кондиціонером для білизни. Ефективний очищувач з урахуванням характеру забруднень можна підібрати в інтернет-магазині CarDetailLab.

Типи очисників для скла

  1. Очищувач органіки з водовідштовхуючим ефектом

Такі засоби делікатно очищають скло від органічних забруднень і продовжують водовідштовхуючий ефект раніше нанесеного антидощу. Легко справляються з пташиним послідом, залишками комах та слідами деревної смоли. Гідрофобні властивості складу виявляються на швидкості від 60 км/год.

  1. Абразивний очисник рідкого типу

Засоби такого типу призначені для глибокого очищення скла від жирових відкладень та інших забруднень, що в'їлися. Також вони легко видаляють раніше нанесені засоби, що не піддаються спиртовим очисникам. Шліфують незначні пошкодження скла, усуваючи шорсткості та нерівності. Окрім іншого, абразивні очищувачі рідкого типу продовжують термін служби склоочисників.

  1. Очисник водного каменю та стійких хімічних забруднень

Цей тип очисників призначений для видалення водного каменю, вапняного нальоту та інших складних забруднень зі скла (в т.ч. смоли). Також легко справляється зі смугами, плямами, голограмами та слідами витирання. По структурі ці засоби дуже м'які і залишають ушкоджень. Після їх використання поверхня скла залишається ідеально гладкою. Безпечні для скла тонованих як заводом, так і самостійно.

Базові поради щодо догляду за автомобільним склом

  1. Перед застосуванням очисника скла необхідно вимити та просушити.
  2. Якщо на поверхні є сліди піску, їх потрібно ретельно змити і протерти насухо скло чистим мікрофібровим рушником.
  3. Використовуйте очищувачі у міру забруднення скла, не даючи бруду накопичуватися та в'їдатися у поверхню.

І звичайно важливо вчасно поповнювати бачок омивача гарною рідиною по сезону. Взимку це має бути засіб, розрахований працювати в умовах низьких температур, влітку — високих. Якщо ж ви живете у кліматі, для якого характерне незначне коливання температури, можна використовувати всесезонну омивайку.

Популярні марки і моделі
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.