НовостиНаступне покоління Volvo буде з технологією автономного керування

Наступне покоління Volvo буде з технологією автономного керування

12:00, апреля 7, 2020

Щоб підвищити потенціал Zenuity — компанії з розробки програм автономного керування — її розділять на 2 частини. Перша стане новою компанією із фокусом на розвитку і монетизації програмного забезпечення для автономного водіння. Вона належатиме Volvo Cars. Друга частина зосередиться на постійному розвитку та комерціалізації вдосконалених систем допомоги водіям. Її інтегрують у Veoneer — компанію з техніки безпеки в автомобілях.

Сьогодні Zenuity володіють Volvo Cars і Veoneer у розмірі 50/50. За час керівництва двома компаніями Zenuity розробила потужну програмну платформу для допомоги водіям та автономних систем водіння. Ці напрямки продовжать вдосконалюватися і надалі.

За угодою, операційну діяльність Zenuity та її працівників з Ґетеборга та Швеції, а також Шанхаю, переведуть у нову компанію під керівництвом Volvo Cars. А діяльність та співробітники з Німеччини та США будуть переведені у Veoneer.

Частина Zenuity, яка відтепер належатиме Volvo Cars, розроблятиме програмне забезпечення для повністю автономного водіння. Нова програма буде інтегрована в автомобілі наступного покоління, які розробляються на основі платформи SPA2. Нова компанія залишиться відокремленою від Volvo Cars та керуватиме власними каналами дистрибуції.

За словами CEO Volvo Cars Хакана Самуельсона, Volvo Cars планує оснастити наступне покоління своїх авто технологією безпечного автономного водіння на дорогах. «Дозволяючи новій компанії повністю зосередитися на цій меті, ми зможемо втілити у життя такі амбіції», — заявив Самуельсон.

Генеральний директор Zenuity Денніс Нобеліус впевнений у спроможності нової компанії розробити безпечне програмне забезпечення для автономного керування. Він зазначив: «У майбутньому буде обмежена кількість глобальних програмних платформ для автономного водіння. Ми хочемо розробити одну із платформ-переможців".

Нова компанія почне працювати орієнтовно у 3 кварталі 2020 року.

***

Volvo Car Group

Компанія Volvo Cars була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який у 2018 продав 642 253 автомобілів приблизно в 100 країнах світу. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding (Китай).

У 2019 році у Volvo Cars постійно працювали приблизно 43 000 (39 500) співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція), головний офіс китайського підрозділу – в Шанхаї. Основні виробничі підприємства знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія), Південній Кароліні (США), Ченду та Дацині (Китай). Двигуни виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі – в Улуфстрьомі (Швеція).

В межах нової стратегії Volvo Cars прагне забезпечити свободу пересування для клієнтів через персоналізований, безпечний та відповідальний підходи. Цю мету відображає низка бізнес-цілей: очікується, що до середини наступного десятиліття половину світових продажів складатимуть повністю електричні автомобілі, а половина прибутку надходитиме від прямих продажів. Водночас компанія продовжує скорочувати обсяги викидів вуглецю, щоб до 2040 року перейти до безпечного для клімату виробництва.

Про офіційного імпортера

«Віннер Імпортс Україна, Лтд.» є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 27 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 50 дилерських центрах та сервіс партнерах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

Популярні марки і моделі
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.