НовостиNokian Tyres продовжує соціальну діяльність в Україні

Nokian Tyres продовжує соціальну діяльність в Україні

10:11, июля 1, 2019

Nokian Tyres відома як соціально-відповідальна компанія, яка з кожним роком прагне підвищити безпеку своєї продукції, її екологічність, мінімізувати викиди шкідливих речовин, як від виробництва, так і від експлуатації авто, за рахунок зниження опору коченню шин. Українське представництво також намагається вносити свою лепту в соціальну діяльність компанії, допомагаючи з вирішенням проблем на місцевому рівні.

Минулого тижня представники компанії Nokian Tyres в Україні відвідали дитячий будинок "Оріана" в м Бориславі Львівської області. Місце було обрано не випадково, адже на відміну від установ у великих містах, які отримують більше фінансування, а також опіку з боку волонтерів, дитячі будинки в провінції цим обділені. Метою візиту було влаштувати справжнє свято для вихованців.

nokian-tyres-social.jpg

Гостей зустрічали представники місцевої влади, директор дитбудинку і вихованці.

“Нам дуже приємно, що компанія Nokian Tyres серед своїх співробітників активно пропагує благодійну діяльність в напрямку захисту дітей. Тільки за власним бажанням зробити дітей щасливішими, співробітники компанії приїхали в Борислав і поділилися з вихованцями тим, що їм необхідно найбільше, - увагою, турботою і небайдужістю ",прокоментував міський голова Борислава Ігор Яворський.

nokian-tyres-social-duo.jpg

На даний момент в установі проживає 13 дітей різного віку: наймолодшому - 4 роки, а найстаршому - 15 років. В основному діти потрапляють в цей дитбудинок після позбавлення їх батьків прав на виховання або з неблагополучних сімей.

"Для Nokian Tyres соціальна відповідальність - один із напрямів для стабільного розвитку бізнесу. Ми виробляємо автомобільні шини, тому для нас в першу чергу важливою є безпека на дорогах. Але безпека на дорозі залежить не тільки від якості шин, але і від усвідомленості самих учасників дорожнього руху. Ми прагнемо не тільки локально допомагати, але і привернути увагу громадськості до актуальних проблем. Тому ми беремо участь в соціальних проектах, зокрема зараз одним з таких проектів є «Безпека дітей на дорогах». Візит в дитячий будинок «Оріана» є логічним продовженням цього проекту, адже ми зобов'язані захищати тих, хто цього потребує ",прокоментував Костянтин Анісімов, директор представництва Nokian Tyres в Україні.

Після невеликої екскурсії по території дитячого будинку, гості та діти, разом з аніматорами проводили хімічні досліди, малювали долонями картину, навчилися скручувати з надувних кульок собак, висадили квіти на клумбах, а також спільно зібрали подарунок від компанії - вуличну "шведську стінку". Після активного проведення часу на дітей чекали частування.

nokian-tyres-social-tres.jpg

Від Бориславської міської ради та Львівської обласної ради Костянтину Анісімову були вручені подяки колективу ТОВ «Нокіан Шина», за впровадження соціально-культурного проекту, який спрямований на підтримку громади м. Борислава, допомога в благоустрої міста, а також встановлення дитячого майданчика.

nokian-tyres-social-quattro.jpg

Компанія Nokian Tyres планує і надалі брати активну участь в соціальних проектах як на глобальному рівні, так і в Україні.

Більш детальну інформацію про компанії Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Довідка про компанію:

Nokian Tyres розробляє і виробляє шини преміум-класу для людей, що цінують безпеку і стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам безпеку і спокій в будь-яких погодних умовах. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2018 році чисті обсяг продажів компанії склав близько 1,6 млрд євро. У компанії Nokian Tyres зайнято близько 4800 співробітників. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі.

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представництвом концерну Nokian Tyre splc. Підприємство зареєстроване в Україні в 2006 році, а операційну діяльність компанія почала в 2007 році. В цьому ж році був відкритий перший в Україні шинний центр Vianor.

Популярні марки і моделі
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.