НовостиНова коробка за ціною ремонту! Група PSA в Україні дивує цінами на запчастини до автомобілів PEUGEOT і CITROЁN

Нова коробка за ціною ремонту! Група PSA в Україні дивує цінами на запчастини до автомобілів PEUGEOT і CITROЁN

10:14, августа 14, 2019

Власники ряду моделей PEUGEOT і CITROЁN отримали можливість оновити свій автомобіль з максимальною вигодою до 70%. На цей раз глобальне зниження цін торкнулося механічної та автоматичної коробок перемикання передач, що дає можливість придбати нову трансмісію майже за ціною ремонту старої - і дана пропозиція тепер діє на постійній основі.

Після кузова і двигуна, мабуть, саме трансмісія є найбільш складним і дорогим вузлом автомобіля. Проблеми з коробкою перемикання передач відбуваються рідко, але якщо з'явилися - то ремонт складний і дорогий. По-справжньому турботливий власник буде шукати найкращий варіант для свого автомобіля - і тепер він є: повна заміна трансмісії новим оригінальним вузлом.

2.jpg

Фірмова оригінальна коробка перемикання передач гарантує максимальну якість деталей, ретельність збірки вузла, простоту монтажу на автомобіль, ідеально-точний збіг всіх кріпильних елементів і підбір передавальних чисел. Завдяки унікальній пропозиції від Групи PSA в Україні, власники автомобілів PEUGEOT і CITROЁN можуть придбати нові оригінальні трансмісії за спеціальними цінами, які до 70% вигідніше минулих стандартних цін. Наприклад:

Механічна коробка перемикання передач BE4R:

- Стандартна ціна – 118 834 грн –> Нова спеціальна ціна – 35 035 грн. Вигода більш 70%.

Автоматична коробка перемикання передач AL4:

- Стандартна ціна – 199 540 грн –> Нова спеціальна ціна – 59 898 грн. Вигода 70%.

2.jpg

Це лише два приклади трансмісій, які встановлювалися на такі популярні автомобілі, як PEUGEOT 307 і CITROЁN С4, однак перелік оригінальних вузлів, пропонованих за спеціальними цінами, набагато ширше. Крім того, дана програма по зниженню цін до 70% включає в себе не тільки трансмісії, а й інші великі вузли і агрегати: наприклад, двигуни в зборі за ціною, порівнянною з капітальним ремонтом мотора. Також за спеціальними цінами доступні головки блоку циліндрів, комплекти поршнів, блок двигуна, пр.

Зниження цін на великі вузли і запчастини діє на постійній основі у всій дилерській мережі PEUGEOT і CITROЁN.

Детальна інформація про Citroёn - на сайті www.citroen.ua.

Детальна інформація про Peugeot - на сайті www.peugeot.ua.

Про групу PSA

Група PSA розробляє неповторні рішення в сфері автомобілебудування, створені задовольняти всі очікування клієнтів. У портфелі Групи п'ять автомобільних брендів: Peugeot, Citroen, DS, Opel і Vauxhall, а також різноманітні сервіси мобільності під маркою Free2Move. Група PSA є одним з найбільших автовиробників, а також «піонером» у розробці автономних і «підключених» автомобілів. Група також працює в фінансовому секторі (Банк PSA Finance) і виробництві автомобільних компонентів (Faurecia). Додаткова інформація на сайтіwww.groupe-psa.com.

Данні про компанію:

Офіційне представництво PEUGEOT і CITROЕN в Україну розпочало свою операційну діяльність в червні 2010 року. Головна мета представництва - привнесення європейської культури продажів і обслуговування автомобілів PEUGEOT і CITROЁN, а з 2019 року також ще брендів DS і Opel, в Україні. Силами представництва, в Україні представлений широкий модельний ряд автомобілів в найпопулярніших класах, дилери Марок присутні у всіх великих областях України.

Популярні марки і моделі
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.