СтатьиОптимальні за ціною, зручні і надійні штатні магнітоли BACAR для авто

Оптимальні за ціною, зручні і надійні штатні магнітоли BACAR для авто

8:54, декабря 18, 2023

Увімкнути динамічну музику чи прослухати останні новини на радіо допоможе спеціалізований пристрій, який встановлюється як штатне обладнання в салон автомобіля. Призначення автомагнітол – приймати та передавати сигнал з різноманітних джерел та зручно керувати процесами, реагуючи на сигнали з водійського місця. Штатні магнітоли – це зручний спосіб керування звуковим супроводом та візуалізацією багатьох процесів у авто. Магнітола допоможе у правильному керуванні автомобілем, а також створить приємний звуковий супровід подорожі. Більше про штатні автомагнітоли, які пропонує компанія BACAR читайте на сторінці www.bacar.com.ua. Тут є також можливість зробити замовлення такого пристрою, який буде зручним у керуванні, оптимальним за вартістю і комфортним для користувача.

Що таке штатна магнітола і чому вона відрізняється від пристосованої?

Штатна магнітола встановлюється у визначений виробником відсік салону і комплектуються або безпосередньо з автомобілем або оснащуються за замовленням. Розміри штатної магнітоли повністю співпадають з габаритами підготовленої ніші, тому їх зручно встановлювати. Крім привабливого дизайну такі пристрої мають 100% адаптацію з джерелами живлення і системою надходження сигналів – звукових та відео. Встановлення таких гаджетів потребуватиме мінімум часу і ресурсів, а надійність їх роботи є значно кращою, ніж пристосованих магнітол.

Пристосовані магнітоли мають приблизно ті ж характеристики, але потребують додаткового допрацювання для встановлення. А саме – необхідні дії майстра для адаптації електроживлення і передачі, прийому сигналів. Монтаж таких пристроїв потребує спеціальних знань та додаткового часу і витрат: використання адаптерів та інших елементів для сполучення.

Чому автомагнітоли BACAR вигідне рішення для авто популярних брендів?

Автомагнітоли BACAR – штатна комплектація до автомобілів багатьох марок. Вони не лише надійні та зручні у використанні, але і мають чимало додаткових бонусів для власників авто. Одна з найважливіших опцій – вартість пристрою.

Магнітоли бренду у комплектації Individual коштують у 1,5 рази менше: BACAR вартує 9000 грн, а схожі за характеристиками від конкурентів – від 14 тисяч гривень. Магнітоли мають схожі параметри функціональності, витривалості, якості звуку, зручності користування.

Для керування автомагнітолами можна застосовувати інтерфейс українською мовою. В більшості випадків виробники залишають російську та одну з популярних іноземних мов: англійську, німецьку, іспанську, французьку та інші.

В найбільш популярній комплектації автомагнітоли використовують екран Qled з роздільною здатністю 1280x720. Такий підхід дає можливість створити якісну картинку яка буде деталізувати зображення і допоможе якісно керувати відповідними процесами. Водночас більшість конкурентів бренду до цього часу застосовують монітори з роздільною здатністю 1080x600.

Сервісне обслуговування автомагнітол BACAR відбувається в Україні, а чимало виробників таких аудіогаджетів пропонують сервісне обслуговування далеко за межами. В кращому випадку – в одній з країн ЄС, а в гіршому – необхідно пересилати магнітолу в Китай чи інші віддалені країни.

optimalni-za-cinoyu-zruchni-i-nadijni-shtatni-magnitoli-bacar-dlya-avto_1111.jpg

Додаткові переваги магнітол BACAR

До додаткових переваг магнітол цього бренду слід віднести також наявність у більшості моделей автоматичного увімкнення денного або нічного режиму підсвічування. Важлива також наявність якісної інтеграції з Android або iOS смартфонами чи іншими гаджетами.

Для якісного відображення звуку використовується вбудований багатосмуговий еквалайзер, а також швидкісні процесори для обробки звукових даних. Екран магнітоли передає відео в онлайн режимі з камери заднього огляду для зручного і ефективного паркування.

Популярні марки і моделі
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.