СтатьиПошкодження авто із США: на що варто звернути увагу

Пошкодження авто із США: на що варто звернути увагу

10:00, февраля 26, 2020

Що необхідно знати о пошкодженнях авто із США

Багато автомобілістів обирають автівки із Сполучених Штатів Америки через їх дешевизну. Страховий аукціон — найпоширеніший спосіб придбання машини з Америки. Там кожен бажаючий може знайти модель з конкретною історією. При цьому вкрай важливо звернути увагу не тільки на пошкодження автомобіля, але і на того, хто виступає продавцем.

У Штатах реалізують машини приватні особи, лізингові, фінансові та страхові компанії. Авто із США можна придбати не тільки через посередників, а й безпосередньо у приватної особи.

poshkodzhennya_avto1.jpg

На що варто звернути увагу

Щоб знайти дійсно хороше авто із США необхідно обов’язково перевірити історію автівки, переглянути її характеристики та уважно прочитати дані, що вказані на аукціоні. Адже, на аукціонах повинна бути інформація про ступінь і тип ушкоджень.

Посередники з доставки авто із США https://winwincars.ua/ допомагають і викривають несумлінних перекупів, що вміло “впарюють” погані автівки під виглядом хороших. Ліцензовані імпортери показують клієнтам які насправді є проблеми в транспортному засобі і запобігають придбанню автомотлоху.

WinWinCars пропонують кваліфіковану допомогу в підборі авто із США. Експерти відзначають, що в багатьох легкових автомобілях існують пошкодження по всьому периметру. Вони виникають через дефекти кузова. Тому краще звертатися за допомогою до професіоналів.

Позначення «Град» на авто

Якщо б/в машина представлена з позначенням «Град», це означає, що вона потрапила в сильний ураган або під град. Природні явища вплинули на її стан, зовнішній вигляд. Часто у моделей відсутні механічні дефекти, але присутні зовнішні:

  • вм'ятини;
  • подряпини;
  • невеликі тріщини;
  • пошкодження скла.

poshkodzhennya_avto2.jpg

Сезон ураганів в Америці зазвичай доводиться на весну і першу половину літа, тому авто з такими пошкодженнями потрапляють на аукціони в цей час.

Машини після вандальних дій людей

Моделі відпускаються з аукціону з відміткою «Вандалізм». Вони мають зіпсований салон, бите скло. Нерідко кузов розмальований якимись фарбами або залитий речовинами. Зустрічаються проколоті шини.

Такі автівки продаються дешевше через пошкодження, але їх не складно відновити. Для експорту “під ключ” даний тип ушкоджень вважається дуже вигідним, тому ще авто майже не потребує вкладень у ремонт.

Помітка «Вода»

Нерідко на аукціонах зустрічаються машини з поміткою «Вода». Це означає, що вони були пошкоджені сильною зливою чи стихійним лихом. Також в цю категорію входять засоби пересування, які постраждали через неуважність автомобіліста.

Такі авто із США мають певні ризики для своїх власників. Адже, можуть спостерігатися проблеми з двигуном та електрикою. Дуже важливо попередньо визначити ступінь пошкоджень і тільки потім думати про придбання лота. Однак, експерти компанії вінвінкарс наполегливо не рекомендують купувати «потопельників» задля вашої безпеки.

Відсутний ВІН-номер

Якщо в авто із США відсутній vin-код, на аукціоні буде вказана позначка «Missing». Іноді в документах бувають помилки або їх взагалі підробляють, тому також обов’язково треба стежити за цим питанням. Код може бути відсутнім в одному або декількох місцях. Такі авто не рекомендовані для придбання.

Автомобілі після аварій

Зустрічаються дефекти даху через падіння великих предметів зверху на машину. Ризики при покупці: порушення геометрії кузова, неможливість відремонтувати авто. Якщо використовувати калькулятор і мати елементарні знання про автомобілі, можна розрахувати приблизну вартість привезеного з Америки автомобіля, який побував в ДТП.

Хто допоможе обрати лот

Наприклад, популярна компанія winwincars відгуки залишає про всі автівки із США. Працівники фірми допомагають приганяти автомобілі в хорошому стані, тому що принципи компанії просто не дозволяють доставляти авто-мотлох. А за допомогою системи Carfax фахівці перевіряють історію кожного авто перед покупкою. Звіти Карфакс корисні для автомобілістів і містять чітку інформацію про обслуговування транспорту, наявності дтп та всіх проведених ремонтів.

Митний брокер допомагає в оформленні машин протягом короткого періоду часу. Всі питання по документації бере на себе фахівець вузького профілю.

Популярні марки і моделі
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.