АкцииАІС пропонує мінітрактора КрАСЗ за зниженими цінами від 52 000 грн.!

АІС пропонує мінітрактора КрАСЗ за зниженими цінами від 52 000 грн.!

13:00, октября 28, 2019

Торгово-сервісна мережа АІС в честь 27-річчя компанії проводить сезон акційних розпродажів. Тільки до 10 листопада АІС пропонує лімітований склад мото- і мінітракторів КрАСЗ за одними з найдоступніших серед однокласників цін.

Мототрактор КрАСЗ Т-160 з грунтообробною фрезою пропонується всього за 52 000 грн. *

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-01.jpg

Мінітрактор КрАСЗ 244 пропонується всього за 137 000 грн. *

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-02.jpg

Мототрактор КрАСЗ Т-160 оптимальний для обробки невеликих земельних ділянок, збору врожаю, вивозу сміття і транспортування вантажів. КрАСЗ Т160 оснащений дизельним двигуном макс. потужністю до 18 к.с. з водяним охолодженням і прямим приводом з коробкою передач, має блокування заднього диференціала і широку гуму, гідравліку з плаваючим режимом, акумулятор великої ємності 80 Ah, що працює з додатковим генератором. КрАСЗ Т160 має одну з кращих комплектацій і набір опцій серед конкурентів.

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-03.jpg

Мінітрактор КрАСЗ 244 - надійний і витривалий багатофункціональний повнопривідний міні-трактор. Він агрегируется дизельним двигуном з водяним охолодженням КМ-385 потужністю 24 к.с., що вже добре зарекомендував себе в Україні. Трактор має блокування заднього диференціала, гідропідсилювач керма, дві пари гідровиходів, сучасну оптику. На відміну від більшості однокласників КрАСЗ 244 має передні і задні противаги, ширшу гуму і одну з кращих комплектацій в своєму сегменті, що забезпечує його більш комфортну і безпечну експлуатацію.

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-04.jpg

Трактори КрАСЗ дозволяють використовувати практично весь перелік причіпного і навісного устаткування серед якого: трьохкорпусний плуг, почвофреза, дискова борона, сінокосарка сегментна, різак роторний, косарка-ботворіз, тракторні граблі, віз, картоплесаджалка дворядна і однорядна, культиватор, навісний обприскувач, тріск-дробарка , фронтальний навантажувач, снігоротор, щітка комунальна та ін.

Акційна пропозиція діє в дилерській мережі АІС по всій Україні для перших покупців 50-ти тракторів в період з 23.10.2019г. по 10.11.2019 р (або що настане раніше).

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-05.jpg

Серед переваг придбання тракторів КрАСЗ в мережі АІС можна відзначити:

- Національна мережа АІС представлена у всіх регіонах України.

- Придбати техніку можна в кредит або лізинг. **

- Безкоштовна доставка трактора Клієнту в господарство.

- Виїзний сервіс в господарстві Клієнта.

Детальніше про сільгосптехніку КрАСЗ і умови купівлі в мережі Групи компаній АІС можна дізнатися по телефону 0800500205 або на сайті https://krasz.ais.ua.

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-06.jpg

* Вказана ціна за мототрактор станом на 23.10.2019 р Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.