АкцииАКЦІЯ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НА СЕРВІС

АКЦІЯ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НА СЕРВІС

9:32, октября 7, 2022

В офіційному дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті діє спеціальна пропозиція.

Кожному новому клієнту сервісної станції пропонується максимальна знижка*:

  • -25% на поточні роботи;
  • - 10% на запасні частиниАкція «Перший візит» дає можливість познайомитися з перевагами офіційного сервісу INFINITI за спеціальною, вигідною пропозицією вже під час першого візиту на СТО Інфініті ВІДІ Ліберті.

Впровадження акційної пропозиції «Перший візит» - це наш крок назустріч клієнтам. В період дії пропозиції кожен власник INFINITI, вперше заїхав в наш дилерський центр, зможе оцінити його переваги.Пропозиція діє тільки в дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті. Виберіть найбільш зручний для вас спосіб взяти участь в акції:1. Заповніть онлайн форму на сайті. 2. Запишіться на обслуговування телефоном +38 (044) 591-70-38.

  1. Приїжджайте до нас за адресою: с. Чубинське, вул. Київська, 51.

ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОНЛАЙН-ЗАПИС НА СЕРВІ

* Знижки діють при обслуговуванні на сервісі Інфініті ВІДІ Ліберті для автомобілів INFINITI, які жодного разу не проходили будь сервісне обслуговування (VIN-код, яких не було зафіксовано раніше в базі Інфініті ВІДІ Ліберті). Знижки за даною пропозицією не сумуються з іншими знижками Інфініті ВІДІ Ліберті. Знижки за даною Акцією не розповсюджуються на мийно - прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу, субпідрядні роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, гідропідсилювача керма, електричного підсилювача керма, карданного валу, коробки передач. Право на отримання знижки по даній пропозиції мають тільки фізичні особи. Період дії пропозиції з 07.10.2022 р. по 31.12.2023 р..

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.