СтатьиAVTIVNA: дозвольте експертам займатися діагностикою і ремонтом авто

AVTIVNA: дозвольте експертам займатися діагностикою і ремонтом авто

10:01, января 25, 2024

Першим кроком до успішного ремонту авто є його діагностика. Важливо, щоб власник машини не витрачав дорогоцінний час на спроби самостійно розібратися з проблемою а відразу довірив це завдання спеціалістам. У сервісі AVTIVNA професіонали проводять ретельну перевірку всіх елементів і конструкцій в автомобілі на спеціалізованому діагностичному обладнанні. Такий підхід дозволяє їм виявити будь-які проблеми та пошкодження. Після діагностики вони надають детальний звіт, в якому будуть вказані всі виявлені проблеми та рекомендації з їх вирішення. Як тільки майстри обговорять всі деталі, вони готові розпочати ремонту та відновлення автомобіля.

Комплексне відновлення виконується в одному сервісі без посередників

Автосервіс AVTIVNA пропонує серйозний і всесторонній підхід до ремонту. Працівники здійснюють демонтаж, очищення, ремонт, налаштування та установку всіх необхідних деталей. Вони використовують тільки якісні запчастини та матеріали для ремонту, а також працюють безпосередньо з постачальниками, щоб забезпечити оригінальні запчастини або високоякісні аналоги за доступною ціною. 

  • Майстри контролюють кожну стадію ремонту щоб забезпечити високу якість роботи;
  • Експерти своєчасно повідомляють про нюанси ремонту на всіх його етапах, тому власник машини буде на 100% якісно і вчасно проінформований;
  • Компанія приймає розібрані установки для ремонту з будь-якого міста України і доставляє предмети за свій рахунок;
  • Робота починається негайно після звернення.

AVTIVNA гарантує ретельне тестування вузлів на спеціалізованих стендах для виявлення будь-яких несправностей. Акцент також робиться на використанні передового діагностичного обладнання та програмного забезпечення для точної локалізації проблем. Складання детального звіту з результатами діагностики та рекомендаціями щодо ремонту також має чимале значення. Компанія також пропонує:

  • виконання кваліфікованого ремонту вузлів з використанням оригінальних запчастин та комплектуючих;
  • ретельне тестування та регулювання вузлів після ремонту для забезпечення їх відповідності робочим параметрам;
  • надання гарантії на всі виконані роботи.

Подвійне тестування на стендах мінімізує ризик виникнення проблем з вузлами в процесі експлуатації. Вчасне виявлення та усунення несправностей допомагає запобігти більш серйозним поломкам та дорогому ремонту. Організація гарантує бездоганну роботу вузлів, які пройшли подвійний контроль на спеціалізованих стендах.

Варто зазначити, що особлива увага приділяється саме ремонту паливної системи. Цікаво, що у тому випадку, якщо в результаті аналізу на стенді очевидною стала лише невелика похибка, не потрібно змінювати деталі. В такій ситуації найкращим рішенням вважатиметься стендове регулювання, тобто, коригування тиску палива, налаштування часу вприску та його дози. Як тільки ці процедури будуть закінчені, відбувається встановлення насосу в авто.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.