НовостиBosch і Mercedes-Benz тестують сервіс безпілотного каршерінгу

Bosch і Mercedes-Benz тестують сервіс безпілотного каршерінгу

11:00, января 11, 2020

Bosch і Mercedes-Benz почали тестувати спільний проєкт каршерінгового сервісу з використанням безпілотних автомобілів S-класу. Поки послуга надається на дорогах каліфорнійського міста Сан-Хосе в Кремнієвій долині.

mercedes_urban_automated_driving_11.jpg

Задля безпеки на першому етапі безпілотні автомобілі курсують між західним Сан-Хосе та центром міста під контролем водія. Сервіс доступний деяким групам користувачів. Забронювати поїздку на автомобілях S-класу можна через розроблений Daimler Mobility AG додаток. Bosch і Mercedes-Benz сподіваються, що тестовий запуск послуги позитивно вплине на подальший розвиток автономної системи водіння SAE Level 4/5, а також на інтеграцію безпілотних автомобілів у систему громадського транспорту та каршерінгу. Підготовка до запуску сервісу Bosch і Mercedes-Benz велася з серпня по листопад спільно з міською владою та громадськими організаціями Сан-Хосе.

mercedes_urban_automated_driving_27.jpg

Партнерство заради мобільного майбутнього. В середині 2017 року Сан-Хосе стало першим містом у США, яке залучило приватні компанії до проведення польових випробувань безпілотників, аналізу нових викликів і проблем дорожнього руху. 360-градусне просторове зондування, на яке здатні автономні автомобілі, в умовах завантаженого міського трафіка потенційно може підвищити рівень безпеки, а плавність руху безпілотників – поліпшити транспортний потік.

«Ми хочемо більше дізнатися про те, як автономні транспортні засоби можуть покращити безпеку й зменшити кількість заторів, а також зробити мобільність більш доступною, стійкою та інклюзивною. Проєкт Bosch і Mercedes-Benz корелює з масштабними цілями Сан-Хосе як «розумного міста». Він допоможе нам сформулювати принципи для роботи з новими технологіями в транспортній системі майбутнього», - каже Долан Беккел, директор з цивільних інновацій та цифрової стратегії.

«Якщо безпілотне водіння стане частиною реальності, то ця технологія повинна бути надійною та безпечною. Для цього нам необхідно проводити тести на кшталт таких, як у Сан-Хосе», - зазначає доктор Майкл Фауст, начальник відділу інженерного управління міським автоматизованим водінням у Robert Bosch GmbH.

mercedes_urban_automated_driving_28.jpg

«Це не просто автономні транспортні засоби, які потрібно перевірити в роботі. Наразі нам необхідно переконатися, що безпілотники можуть стати частиною мозаїки міської мобільності. І ми перевіряємо це в Сан-Хосе», - говорить доктор Уве Келлер, голова відділу автономного водіння Mercedes-Benz AG.

Ґрунтовний підхід, безпека та взаємодія. Рішення для безпілотних автомобілів Bosch і Mercedes-Benz розробляють вже понад два з половиною роки. Їх спільна мета – це система управління SAE Level 4/5. Компанії не зацікавлені в прототипах, а хочуть розробити готове до застосування програмне забезпечення, яке можна інтегрувати в будь-який транспортний засіб. При цьому вони свідомо не покладаються виключно на штучний інтелект і проводять тестування імітаційних моделей на спеціально розроблених для безпілотників випробувальних полігонах.

Ґрунтовний підхід і безпека є пріоритетами для Bosch і Mercedes-Benz. Їх союз не обмежується тільки діяльністю в США. Поки одна частина команди базується в Саннівейлі (місті між Сан-Хосе і Сан-Франциско), друга працює в Штутгарті. Вони постійно взаємодіють і переймають досвід один одного. Bosch розробляє та виробляє компоненти для безпілотного водіння в місті. Mercedes-Benz готує спільно розроблену систему водіння для інтеграції в транспортний засіб і забезпечує автомобілями випробувальні майданчики й автопарк.

mercedes_urban_automated_driving_32.jpg

До участі в проєкті безпілотного каршерінгу Bosch і Mercedes-Benz запросили ще одного партнера: Daimler Mobility AG розробляє та випробовує платформу, яка допомагає каршерінговим сервісам інтегрувати автомобілі Mercedes-Benz у свій автопарк.

Контакт для преси:

Мар’яна Дробот

E-Mail: [email protected]

Тел.: +38 (063) 160 73 33

Bosch в Україні

Група компаній Bosch представлена на українському ринку з 1993 року і є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, електроінструментів, систем безпеки, термотехніки, а також промислової і побутової техніки. Обіг Bosch у 2018 фінансовому році досяг 90 млн євро, збільшившись у порівнянні з 2017 фінансовим роком на 19%. Чисельність персоналу компанії складає 406 чоловік (за даними на 31 грудня 2018 р.). У Львівській області розташований завод із відновлення автомобільних стартерів. У Києві діє сервісний центр Bosch з обслуговування та ремонту електроінструментів. Для співробітників автосервісних майстерень відкрито перший навчальний центр Bosch. У 2012-2013 рр. у Львові, Одесі та Харкові на базі технічних вузів створені навчальні центри «Академії Bosch».

Bosch у світі

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій і послуг. У компанії працює близько 410 000 співробітників по всьому світу (дані на 31 грудня

2018 р.) У 2018 році обіг компанії склав 78,5млрд євро. Діяльність Групи компаній Bosch ведеться по чотирьом бізнес-напрямкам: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Будівельні технології та Енергетика. Bosch, лідер в області Інтернету речей, пропонує інноваційні рішення для розумного будинку, розумного міста, автомобілів з Інтернет-підключенням і промисловості 4.0. Компанія використовує свій досвід і знання в сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати для клієнтів єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень. Стратегічною метою Групи компаній Bosch є створення інноваційних продуктів і послуг в сфері Інтернету речей для поліпшення рівня життя у всьому світі. Компанія Bosch підвищує якість життя завдяки розробці передових технологій з широким спектром можливостей і надихаючих рішень, розроблених для життя. До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 460 дочірніх підприємств і регіональних компаній приблизно в 60 країнах. Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування, інженерами, виробничими майданчиками, а також розгалужену мережу продажів компанія Bosch представлена майже в кожній країні світу. Інноваційна сила компанії є основою її процвітання в майбутньому. У секторі наукових досліджень і розробок зайнято 68 700 Співробітників приблизно в 130 містах по всьому світу.

Додаткову інформацію можна отримати на сайтах:

www.bosch.ua, www.bosch.com і www.bosch-press.com або https://www.facebook.com/BoschUA/

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.