НовостиЧи плануєте поїздку на літо? - Хороші шини гарантують безпеку і зменшать ваші витрати

Чи плануєте поїздку на літо? - Хороші шини гарантують безпеку і зменшать ваші витрати

13:23, июля 19, 2019

Влітку багато жителів континентальної Європи, і в тому числі України, вважають за краще витратити відпустку на автомобільну подорож по країнам Центральної і Північної Європи аж до полярного кола - щоб своїми очима побачити сувору красу скандинавської природи. Це прекрасний намір, проте перш ніж висуватися до обраної точки на карті, необхідно звернути особливу увагу на стан ваших шин. Перш за все тому, що в дорозі у вас буде набагато менше можливостей виправити ситуацію і уникнути можливих проблем.

Навіть якщо під час останньої перевірки перед весняним шиномонтажом шини були в хорошому стані, до середини літа ситуація може виявитися зовсім іншою. Особливо з урахуванням якості нашого дорожнього покриття, яке сприяє прискореному зносу шин, причому в кілька разів.

«Багато водіїв задовольняються простою перевіркою тиску перед тим, як відправитися в дальню поїздку, але ви повинні приділяти набагато більше уваги стану ваших шин. На додаток до тиску необхідно перевірити глибину протектора, рівномірність його зносу і різницю між передніми і задніми шинами »,говорить Матті Моррі, технічний менеджер з обслуговування клієнтів Nokian Tyres.

Якщо ви спостерігаєте явну різницю в зносі шин, вам слід встановити менш зношені шини на задню вісь. Однак, якщо ваші шини знаходяться в дуже поганому стані і глибина їх протектора вже менше 4 мм, вам не слід ризикувати і відправлятися на них в подорож: варто змиритися з тим, що шини відслужили своє і звернутися в шинний центр для придбання нового комплекту. Варто відзначити, що всі літні шини Nokian Tyres мають запатентований індикатор безпеки водіння (DSI), за допомогою якого можна легко перевірити залишок протектора.

3.jpg

У дощову погоду уникайте попадання в колію

Водії, які подорожують великою компанією, часто змінюють один одного за кермом і деякі з них можуть бути не знайомі з автомобілем. Розкажіть їм про технічні особливості вашого автомобіля і стан шин. Хороші шини забезпечують додатковий запас зчеплення і полегшують керування автомобілем в складних дорожніх умовах.

«Шині набагато складніше боротися з акваплануванням, коли залишок протектора складає менше чотирьох міліметрів. Преміум-шина при цьому все одно краще нової дешевої шини, оскільки високоякісні шини зберігають свої характеристики керованості краще і довше, ніж дешеві. При їзді на зношеній гумі під дощем ви повинні уникати заповнених водою колій на дорозі і знизити швидкість», – попереджає Моррі та нагадує, що якщо тиск в шинах занадто низький, це також ускладнить керування автомобілем.

У порівняльному тесті фінського журналу Tekniikan Maailma, опублікованому у випуску 5/2019, зношена літня шина з глибиною протектора 3-4 мм має явно гіршу керованість, ніж нова літня шина з протектором 7 мм. В ході випробувань нова шина початку аквапланування зі швидкістю 83,1 км / год при товщині шару води на дорозі 10 мм, а зношена шина попливла вже при 61,2 км / год. Гальмівний шлях на зношених шинах на мокрій дорозі був на 3,8 метра довший при гальмуванні зі швидкості 80 км / ч.

Економте паливо, бережіть нерви

Хороші шини знижують ваші витрати на дорогу, оскільки на подолання опору кочення витрачається приблизно 20% від загальної витрати палива автомобілем. Навіть при наявності якісних шин слід звертати увагу на тиск в них, оскільки спущені колеса збільшують витрату палива, до того ж шина буде випробовувати підвищені навантаження.

«Спокійний, проактивний стиль водіння підвищить безпеку, збереже нерви і в кращу сторону вплине на витрату палива. Спокій водіння також піде на користь вашим шинам, оскільки агресивне проходження поворотів буде швидше стирати протектор об асфальт »,нагадує Матті Моррі.

2.jpg

Контрольна перевірка перед тривалою поїздкою влітку:

  1. Перевірте протектор на ваших шинах. Більш свіжі встановіть на задню вісь, а якщо шини зношені нерівномірно, перевірте розвал-сходження.
  2. Перевірте глибину протектора. Найменша допустима глибина протектора для літніх шин становить 1,6 мм, однак варто розглянути можливість покупки нових шин, коли цей показник падає нижче 4 мм.
  3. Перевірте тиск. Правильний тиск в шинах - це простий спосіб заощадити паливо і підвищити комфорт водіння. Ви можете перевірити тиск в шинах на станціях техобслуговування, а рекомендовані значення тиску можна знайти в керівництві по експлуатації вашого автомобіля.
  4. Зберігайте спокій і бадьорість за кермом. Ви отримаєте максимальну віддачу від поїздки, відпочивши і розслабившись. Спокійний стиль водіння також заощадить паливо і збереже хороший стан шин.

Більш детальну інформацію про компанії Nokian Tyres і шинах Nokian ви знайдете на сайті:http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Довідка про компанію:

Nokian Tyres розробляє і виробляє шини преміум-класу для людей, що цінують безпеку і стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам безпеку і спокій в будь-яких погодних умовах. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2018 році чисті обсяг продажів компанії склав близько 1,6 млрд євро. У компанії Nokian Tyres зайнято близько 4800 співробітників. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі.

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представництвом концерну Nokian Tyre splc. Підприємство зареєстроване в Україні в 2006 році, а операційну діяльність компанія почала в 2007 році. В цьому ж році був відкритий перший в Україні шинний центр Vianor.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.