НовостиЕкспертний огляд

Експертний огляд

7:30, июля 4, 2019

Чим ризикуємо?

Купівля автомобіля з пробігом - серйозне рішення, пов'язане з ризиками. Особливо з огляду на вартість покупки і можливі при цьому неприємності - аж до втрати всієї суми грошей. Тому процес вибору і придбання повинен бути організований так, щоб звести ймовірність проблем до мінімуму.

Які основні неприємності можуть зустрітися на шляху покупця?

  • Неналежний технічний стан автомобіля
  • Наслідки участі в ДТП
  • Підробка інформації про авто - пробігу, господарях, віку, походження.
  • Юридичні проблеми - автомобіль в угоні, не розмитнений належним чином, має підроблені документи, заарештований і т.д.

На практиці склалося так, що навіть досвідчені покупці основну увагу приділяють першим двома пунктам, покладаючись в цьому на послуги СТО, де проводиться діагностика автомобіля.

Звичайно краще так, ніж купувати за "кохання з першого погляду". Але забуваючи про перевірку інформації про автомобіль і юридичну чистоту можна втратити набагато більше, ніж вартість серйозного ремонту - всю вартість машини.

Тому все більшої популярності набувають послуги автоекспертів, які можуть перевірити автомобіль-кандидат по всім необхідним критеріям.

Чим допоможе автоексперт?

Що само роблять автоексперти Київ і чим їх робота відрізняється від майстра на СТО?

  • Технічна діагностика автомобіля - дозволяє оцінити наявність несправностей, передбачуваний ресурс основних агрегатів, повноту і якість обслуговування автомобіля за час експлуатації. Дає можливість прогнозувати витрати на ремонт і обслуговування після покупки.
  • Перевірка автомобіля на предмет ДТП або кузовних робіт - дає можливість уникнути прихованих недоліків, які стали результатом значних ДТП і розумно оцінити ринкову вартість автомобіля на даний момент і в разі перепродажу.
  • Перевірка на предмет корекції даних про пробіг - гарантує вам правильну вихідну інформацію при оцінці залишкового ресурсу агрегатів і вартості авто.
  • Комп'ютерна діагностика - підкаже багато цікавих подробиць про минуле автомобіля і його стан - починаючи з несправних лампочок (що теж характеризує попереднього власника) і закінчуючи спрацювали подушками безпеки, які не були замінені на нові (що ставить під загрозу ваше здоров'я і життя)
  • Перевірка інформації щодо зарубіжних баз даних про пригнані автомобілі - історія ДТП, кількість власників і інша інформація, яка дозволить перевірити на чесність продавця.
  • Юридична перевірка - відсутність арешту або перебування в розшуку, справжність документів, відсутність потенційних конфліктів за право власності на автомобіль.

Заплатити і заощадити одночасно

Отримавши всю цю інформацію ви зможете правильно оцінити вартість запропонованого вам автомобіля і прийняти рішення про доцільність купівлі або обґрунтовано запропонувати продавцю знизити ціну. Заплативши менше 100 доларів за послуги автоексперта ви напевно отримаєте аргументи, щоб зменшити ціну авто на сотні або тисячі доларів в залежності від ціни покупки і знайдених недоліків. Або переконайтеся в правильності зробленого вибору і будете насолоджуватися безпроблемною експлуатацією автомобіля.

Краще рішення для покупця з іншого міста

Послуги автоексперта в Києві будуть особливо корисні тим, хто приїхав за автомобілем з іншого міста - знайти в чужому місті СТО, яка зможе якісно виконати діагностику і не попастися на виверти недобросовісного продавця - непросте завдання. Можна заздалегідь домовитися з експертом і продавцем про час приїзду, таким чином заощадити свій час і нерви.

Додамо в завершенні, що саме запрошення продавця до експерта зарекомендувало себе як фільтр від відвертих шахраїв і аферистів. Співпраця з професіоналами стає хорошою практикою і перетворює торгівлю автомобілями з болота в цивілізований і чесний процес.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.