НовостиЕлектромобілі на платформі Uber пройшли більше 8 мільйонів кілометрів

Електромобілі на платформі Uber пройшли більше 8 мільйонів кілометрів

12:00, октября 21, 2019

Київ, 21 жовтня 2019 року. ‒ У березні цього року Uber запустив у Києві новий сервіс Green, що складається на 100% з електромобілів з нульовим рівнем шкідливих викидів. Тисячі людей скористалися цією послугою принаймні один раз з моменту її запуску. Загальна відстань, яку проїхали пасажири на електромобілях на платформі Uber з моменту запуску Uber Green, становить понад 8 мільйонів кілометрів. Найдовша поїздка склала 105 кілометрів.

Зростання сервісу Uber Green з моменту його запуску демонструє зацікавленість киян до зелених технологій.

«Ми вважаємо, що майбутнє перевезень ‒ за електротранспортом та що він прийде у щоденний вжиток через спільні поїздки за допомогою таких сервісів як Uber Green. Попереду ще багато роботи у цьому напрямку, і ми не можемо зробити її самотужки. Ми бачимо, що інтерес до “зелених” продуктів швидко зростає. Наприклад, у Києві, де Uber Green стартував трохи більше півроку тому, послуга за нашими підрахунками допомогла запобігти викиду понад 950 000 000 тонн CO2. При цьому запуск сервісу вдвічі збільшив частку поїздок електромобілями на платформі Uber у Києві. Ми бачимо, що популярність зеленого транспорту зростає, і ми це підтримуємо», ‒ прокоментував Георгій Соколянський, Голова з розвитку Uber у Центральній та Східній Європі.

Київ ‒ це друге місто в Центральній та Східній Європі після Бухареста, де працює сервіс, що складається на 100% з електромобілів, і одне з небагатьох міст Європи, де Uber пропонує опцію «зеленого» транспорту, як і у Парижі, Лондоні, Амстердамі, Лісабоні, Порту, Цюріху та Мюнхені.

Автомобілі Uber Green - це переважно Nissan Leaf, але також є Renault Zoe, Hyundai Ioniq, Tesla S, BMW i3, Chevrolet Volt та Chevrolet Bolt. На початку роботи сервісу було зареєстровано близько 200 автомобілів, а на сьогоднішній день парк складає понад 330 електромобілів.

Про Uber

Місія Uber - забезпечити надійний транспорт скрізь і кожному. Ми почали в 2010 році, щоб вирішити просту проблему: замовлення машини декількома дотиками екрану смартфона. Через сім років і більше двох мільярдів поїздок ми почали вирішувати ще більш складне завдання: зменшити затори та забруднення в наших містах, залучаючи більше людей до меншої кількості автомобілів.

В Україні сервіс Uber доступний з 2016 р і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Контакти для медіа:

PBN Hill+Knowlton Strategies

Ірина Комісарук

[email protected]

Uber

[email protected]

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.