НовостиGROUPE RENAULT ПРОПОНУЄ ЄДИНЕ БАЧЕННЯ СПІЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

GROUPE RENAULT ПРОПОНУЄ ЄДИНЕ БАЧЕННЯ СПІЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

12:59, июля 22, 2019

У 2018 році Groupe Renault представила три концепт-кара, запропонувавши своє бачення мобільності майбутнього.

Groupe Renault втілила це бачення в життя, представивши нові автомобілі, партнерства і експерименти, які формують мобільність майбутнього:

 • Сервіс замовлення автомобілів з використанням безпілотних електромобілів-прототипів Renault ZOE Cab в рамках проекту Paris-Saclay Autonomous Lab.
 • Перші випробування автомобіля доставки «останнього кілометра» Renault EZ-FLEX спільно з Groupe La Poste.
 • Досвідчений безпілотний автомобіль Renault EZ-POD як додаткове рішення для забезпечення мобільності для подолання «першого і останнього кілометра».
 • Партнерство з KLEPIERRE з метою надання інноваційних послуг із забезпечення мобільності в торгових центрах.
 • Новий сервіс TGV Inoui під назвою Mon Chauffeur ( «Мій водій»), розроблений Karhoo, дочірньою компанією Groupe Renault спільно з SNCF Mobilités.

PARIS-SACLAY_AUTONOMOUS_LAB 4.jpg

Groupe Renault, лідер в області створення електромобілів в Європі, займається розробкою простих, доступних рішень мобільності.

Groupe Renault почала нову епоху постійної і доступної мобільності, розвиваючи чотири стратегічні напрями інновацій, які мають ключове значення для трансформації галузі: електрична мобільність, підключена мобільність, безпілотная мобільність і новий сервіс по забезпеченню мобільності.

Тьєррі Боллоре (Thierry Bolloré), генеральний директор Groupe Renault: "За часів, коли мобільність перетворилася в критично важливий фактор розвитку в глобальному масштабі, наша роль досвідченого виробника автомобілів всіх типів є вагомою як ніколи. На нас покладена відповідальність за створення інноваційних рішень для подолання проблем перенаселення міських районів і визначення контурів «розумних» міст майбутнього. Поряд з містами, стартапами, провідними партнерами та органами державної влади ми розглядаємо своє лідерство, як ключову частину нової історії - історії електричної, підключеної, автономної і спільної мобільності, покликаної задовольняти потреби широкого загалу. "

Renault_EZ-FLEX 3.jpg

ІННОВАЦІЙНІ експерименти в області ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І ТРАНСПОРТУВАННЯ ВАНТАЖІВ

 • Проект Paris-Saclay Autonomous Lab, про розробку якого було офіційно оголошено 15 травня 2019 року, є спільною ініціативою Groupe Renault, Transdev Group, IRT SystemX, Інституту VEDECOM і Університету Париж-Саклі. Мета проекту полягає в розробці і випробуванні комплексної автономної системи автомобільних перевезень, яка охоплює безпілотні автомобілі, систему контролю підключеної інфраструктури і призначені для користувача програми. З метою визначення вимог до масштабування сервісу безпілотної мобільності проводяться експерименти.

В рамках цього проекту Groupe Renault забезпечує роботу сервісу замовлення автомобілів з використанням безпілотних електромобілів-прототипів Renault ZOE Cab на території університетського містечка Париж-Саклі.

Сервіс передбачає створення інфраструктури точок посадки і висадки, які не заважатимуть іншим видам транспорту і будуть розташовані поруч (не далі 300 м) з часто відвідуваними зонами університетського містечка. У разі необхідності автомобіль зможе шляхом підбирати інших пасажирів, які подорожують по тому ж маршруту. Люди, які приїжджають в місто на громадському транспорті, за допомогою сервісу зможуть вільно переміщатися по території.

Перший етап проекту Paris-Saclay Autonomous Lab належить до експериментів, обраних урядом Франції 24 квітня 2019 роки після оголошеного в рамках ініціативи тендера на проекти за програмою «Інвестиції в майбутнє». Експерименти є частиною французької державної стратегії розвитку безпілотних автомобілів. Вони спрямовані на ознайомлення з цими системами місцевих жителів і зацікавлених осіб, розширення їх використання та формування нормативної бази, яка повинна включати, зокрема, процес затвердження вимог до безпеки.

Renault_EZ-FLEX 2.jpg

 • Міська екосистема доставки включає в себе логістичні компанії, органи державної влади та місцевого самоврядування, міста, інфраструктуру і автовиробників. Renault EZ-FLEX - це експериментальний компактний електромобіль з доступом до мережі Інтернет, створений для міської доставки «останнього кілометра». Перші випробування автомобіля і його сервісів проведе Groupe LA POSTE. До випробувань будуть залучатися всі зацікавлені сторони в межах екосистеми. Мета випробувань полягає у формуванні спільного бачення по доставці вантажів в міських умовах.

В автомобілі встановлені датчики для відстеження його використання. Під час випробувань ця інформація буде розглядатися в поєднанні зі зворотнім зв'язком від операторів. Передбачається збір широкого переліку даних: геолокація, пробіг, запас ходу, відкривання дверей, швидкість, зупинки і т. д. Дані будуть передаватися в реальному часі або раз на добу за допомогою інтерфейсів зв'язку автомобіля з метою відстеження його фактичного використання в умовах щоденної експлуатації. За результатами аналізу цих даних, а також зворотного зв'язку від операторів (наприклад, від оператора поштового зв'язку LA POSTE) Renault буде проектувати автомобілі, максимально пристосовані до мінливих умов міської доставки.

Після проведення експериментів Renault починає нову програму з підготовки та проектування інновацій майбутнього. Обраний двома компаніями загальний підхід демонструє новітні гнучкі процеси розробки та буде грунтуватися на зворотному зв'язку від користувачів в реальному часі.

Renault_EZ-FLEX.jpg

Оскільки потреба в доставці «останнього кілометра» продовжує рости, можна використовувати необмежену кількість додаткових задніх модулів. Модель Renault EZ FLEX була створена для адаптації до потреб майбутнього. До автомобіля можна підключати змінні задні модулі.

НОВІ РІШЕННЯ ПО ЗМІНАМ моделей використання

 • Groupe Renault продовжує розглядати нові рішення в сфері мобільності за допомогою EZ-POD - дослідного безпілотного автомобіля, який забезпечить мобільність для подолання «першого і останнього кілометра».

Двомісний безпілотний автомобіль з доступом до мережі Інтернет Renault EZ-POD з повністю електричним приводом має надзвичайно компактні габарити і відрізняється високою маневреністю. Саме тому автомобіль можна використовувати для забезпечення мобільності в умовах обмеженого простору - на території паркінгів, готелів, торгових центрів, університетських містечок, а також в умовах міста - на центральних вулицях, в передмісті і на території житлових комплексів.

PARIS-SACLAY_AUTONOMOUS_LAB 2.jpg

Renault EZ-POD з регульованою швидкістю призначений для перевезень на короткі відстані і є додатковим рішенням щодо забезпечення загальнодоступної мобільності.

Renault EZ-POD створювався насамперед як роботизована безпілотна платформа для перевезень пасажирів на відрізку «першого і останнього кілометра», але також може надаватися в версії для перевезення вантажів.

СЕРВІСИ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МОБІЛЬНОСТІ, добре зарекомендували себе в міських умовах

Все більша кількість споживачів, особливо молодь, яка живе в містах і передмістях, вибирає спільне використання замість придбання автомобіля.

Groupe Renault підтримує економіку спільного використання і розробляє нові сервіси по забезпеченню мобільності в умовах міста.

 • У 2018 році компанія Renault спільно з ADA запустила в Парижі сервіс спільного використання автомобілів на базі парку електромобілів, вільно переміщаються під назвою Moov'in.Paris by Renault. За допомогою спеціального додатку клієнти можуть замовити Renault ZOE або Twizy, особливо для поїздок на малі відстані.
 • У Мадриді Renault спільно з іспанським інфраструктурним оператором Ferrovial Servicio забезпечує роботу сервісу Zity, користувачі якого мають доступ до автопарку, що налічує 650 електромобілів Renault ZOE. Їх можна використовувати для поїздок куди завгодно, безкоштовно паркувати і зберігати за собою право на користування автомобілем на зупинці (для проведення зустрічі, виконання доручень або походу в кіно). Компанія використовує Zity для випробування гнучкого унікального сервісу.
 • Marcel - сервіс, який надається компанією VTC (дочірня компанія Groupe Renault з 2017 року) і нараховує понад 2000 водіїв. На базі платформи Marcel пропонується сервіс під назвою e.co, який використовує парк Renault ZOE.
 • На півдні Франції сервіс Renault Mobility в 2019 році запустив власну послугу по спільному використанню електромобілів в регіоні Ніцца - Лазурний берег. Користувачам сервісу на території чотирьох муніципалітетів цілодобово доступні 57 прокатних автомобілів Renault ZOE.

PARIS-SACLAY_AUTONOMOUS_LAB 3.jpg

У партнерстві з KLEPIERRE, про який було оголошено 13 травня, сервіс Renault Mobility підніметься на новий рівень: клієнтам цих торгових центрів будуть доступні переваги інноваційного рішення по спільному використанню автомобілів через мобільний додаток Renault Mobility. Цей експеримент в сфері загальної мобільності починає роботу в торгових центрах Val d'Europe (передмістя Парижа), Blagnac (Тулузі) і Bègles Rives d'Arcin (Бордо). Надалі планується розповсюдити дію сервісу на територію всієї Франції. В рамках спільного проекту Groupe Renault і Klépierre також розробляють універсальні центри підзарядки електромобілів, які отримають назву «Зарядний павільйон». Groupe Renault встановлює станції підзарядки на автостоянках торгових центрів в густонаселених районах. У денний час їх будуть використовувати перш за все відвідувачі торгових центрів, а місцеві жителі зможуть користуватися ними вночі і в вихідні. До кінця року сервіс почне працювати в тринадцяти торгових центрах на території Франції, а в майбутньому буде розгорнуто по всій Європі.

Сучасна технологічна ПІДТРИМКА нових сервісів ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МОБІЛЬНОСТІ

 • Сервіс Karhoo, що з 2017 року працює за підтримки Groupe Renault, а в квітні 2019 року одержав престижну нагороду за досягнення в сфері забезпечення мобільності премії European Startup Prize, використовує свою міжнародну платформу бронювання для об'єднання служб таксі, сервісів пошуку попутних автомобілів і приватних автопрокатних компаній . Karhoo дозволяє кінцевим користувачам робити замовлення, змінювати, відстежувати і оплачувати поїздки на всій території Франції і в усьому світі, і пропонує широкий перелік послуг. Угоди про партнерство з Karhoo вже уклали понад 1500 автопарків на шести континентах, загальна кількість автомобілів в яких перевищує 1,8 млн. У співпраці з SNCF Mobilités Karhoo недавно запустив новий сервіс TGV INOUI під назвою Mon Chauffeur, за допомогою якого мандрівники можуть автоматично замовляти таксі або попутні автомобілі для поїздок на залізничні вокзали або від них.
 • Сервіс Yuso, що приєднався до Flit Technologies Group в травні 2018 року і отримав фінансову підтримку RCI Bank and Services (дочірньої компанії групи Renault-Nissan-Mitsubishi Motors), - це рішення для диспетчеризації замовлень попутних автомобілів, таксі та компаній з доставки, що забезпечує автоматизоване управління автопарками і водіями.

Yuso пропонує надійну інноваційну технологію, яку постачальники послуг із забезпечення мобільності з усього світу зможуть використовувати для оптимізації пасажирських перевезень і доставки вантажів.

Інновації - центральний елемент всіх ініціатив Groupe Renault.

Рішення, сервіси, концепції і напрямки досліджень свідчать про рішучі наміри Groupe Renault в розробці нових сервісів спільної мобільності для широкого загалу з використанням простих і привабливих програм з можливістю персоналізації.

PARIS-SACLAY_AUTONOMOUS_LAB.jpg

Про Groupe Renault

Groupe Renault, яка виробляє автомобілі з 1898 року, - це міжнародна група, яка працює на території 134 країн. У 2018 році обсяги продажів групи склали майже 3,9 млн автомобілів. На підприємствах групи в усьому світі, де налічується 36 заводів і 12 700 точок продажів, працюють більше 180 000 робітників. З метою подолання головних технологічних викликів майбутнього і подальшої реалізації прибуткової стратегії зростання Groupe Renault зосереджує зусилля на міжнародному розширенні. Група спирається на синергію своїх п'яти брендів (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), технології електромобілів і унікальний альянс з Nissan і Mitsubishi Motors. Команда, яка знаходиться в 100-відсотковій власності Renault і з 2016 року бере участь в Чемпіонаті світу з автогонок у класі «Формула-1», забезпечує участь бренду в автоспорті, що сприяє стимулюванню інновацій та забезпечує впізнаваність.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.