НовостиHyundai Motor продемонструє концепт електромобіля «45»

Hyundai Motor продемонструє концепт електромобіля «45»

9:23, августа 22, 2019

Компанія Hyundai Motor готує сюрприз шанувальникам електромобілів: на Міжнародному автосалоні у Франкфурті, який пройде з 10 по 22 вересня 2019 року, відбудеться світова прем'єра концептуальної моделі «45». «Родзинкою» цього електромобіля буде його дизайн екстер'єру, який перегукується з першими моделями Hyundai, що випускалися в 1970-х роках.

Цього року стенд компанії Hyundai Motor на Міжнародному автосалоні у Франкфурті буде створений відповідно до концепції STYLE SET FREE, яка вперше була продемонстрована в січні 2019 року на всесвітній виставці споживчої електроніки CES. STYLE SET FREE - нова стратегія Hyundai за індивідуальним дизайном транспортних засобів - заснована на майбутніх розробках автономного водіння і дозволяє користувачам повністю налаштовувати і оновлювати умови водіння відповідно до свого стилю життя.

Електричний концепт «45», один з шоу-стопперів бренду в рамках мотор-шоу у Франкфурті, стане уособленням нової стилістики, в якій будуть створюватися майбутні електромобілі Hyundai.

Нова концепція підкреслює прогресивний напрямок дизайну бренду і являє еволюцію стилістики Hyundai - Sensuous Sportiness ( «Чуттєва спортивність»). «Чуттєва» в цьому контексті означає посилення емоційних цінностей, які клієнти можуть випробувати завдяки дизайну, а «Спортивність» - готовність реалізувати ці цінності за допомогою інноваційних мобільних рішень.

На опублікованому тізері видно задню частину моделі, риси якої нагадують дизайн перших автомобілів Hyundai, що випускалися в 1970-х роках. Відмітна особливість корми концепту - світлодіодна панель, що замінила традиційні задні ліхтарі. Подробиці про екстер'єр, інтер'єр і технічні характеристики концепту «45» розкриють 10 вересня, в перший день роботи Автосалону у Франкфурті.

Компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.