НовостиiPhone X став першим смартфоном компанії Apple з вирізом у верхній частині екрану

iPhone X став першим смартфоном компанії Apple з вирізом у верхній частині екрану

9:00, октября 18, 2019

iPhone X став першим смартфоном компанії Apple з вирізом у верхній частині екрану. Фанати, користувачі і хейтери продукції бренду вигадували різні назви вирізу, його називали «чубчиком», монобровою і як завгодно, головне щоб смішне. Наступники «Ікса» теж отримали виріз в екрані, незважаючи на численні чутки про можливе зникнення. Ймовірно, історія з «чубчиком» закінчиться скоро, оскільки стало відомо, що корпорація Apple працює над екраном без вирізів. Детальніше розповість популярний інтернет-магазин «Цифра».

Навіщо потрібен виріз?

«Чубчик» над дисплеєм з'явився не просто так, там розташована система фронтальних камер True Depth і необхідні давачі. Аналогічний дизайн отримали смартфони Епл 2019 року - iPhone 11 і версії Pro. Відповідно, для відмови від вирізу потрібно знайти місце для встановлення давачів і камери. Останні новини свідчать, що «яблучна» корпорація вигадала рішення.

Патент на екран з отворами

Нещодавно компанія отримала патент на електронні пристрої з отворами в дисплеї. Судячи з схематичних ілюстрацій, що додано до опису, видно, як Apple планує розмістити динамік і мікрофон. Крім цього, під дисплеєм встановлять:

● всі давачі;

● селфі-камеру;

● Touch ID.

У документі говориться, що компанія використовує матрицю OLED, а значить не доведеться додавати підсвічування в конструкцію. Залежно від компонентів, що використовуються в дисплеї, можна встановлювати під ним різні елементи. Наприклад, тандем камер True Deprh або давач освітлення.

Про подібні отворах, що пропускають світло, йшлося в патенті, отриманому в серпні 2019 року. Говорилося про дисплей, в якому не підсвічуються окремі області при необхідності використання конкретного компонента. Коли потрібно активувати селфі-камеру, то екранні пікселі не горять, а об'єктив фотографує користувача. Є версія, що «просвіти» будуть більш прозорими в порівнянні з іншими частинами дисплея, але зовні екран не буде відрізнятися від звичайного. У травні Apple подавала заявку на подібний патент, де була пропозиція використовувати «світлопропускаюче» отвір в дисплеї.

image1.png

Чого чекати від Apple в майбутньому?

Судячи з патентних заявок, стає зрозуміло, куди рухається розробка нових iPhone. Напевно в майбутньому iPhone XR, iPhone X і інші смартфони Епл позбудуться моноброви, але зі 100-відсотковою впевненістю стверджувати не можна. Незважаючи на численні схвалені патенти, корпорація може не реалізувати задумане в майбутніх розробках, ясно одне - купертіновці мають намір позбутися «чубчика» і зараз працюють саме в цьому напрямку.

Поки світ в очікуванні нової інформації про майбутні новинки Apple, нагадаємо, що недавно корпорація випустила iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max. Всі смартфони вже можна придбати на сайті інтернет-магазину «Цифра».

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.