АкцииJLR ВПРОВАДЖУЄ П’ЯТИРІЧНУ ГАРАНТІЮ НА ВСІ НОВІ МОДЕЛІ RANGE ROVER, DEFENDER ТА DISCOVERY

JLR ВПРОВАДЖУЄ П’ЯТИРІЧНУ ГАРАНТІЮ НА ВСІ НОВІ МОДЕЛІ RANGE ROVER, DEFENDER ТА DISCOVERY

10:09, сентября 18, 2023

JLR ВПРОВАДЖУЄ П’ЯТИРІЧНУ ГАРАНТІЮ НА ВСІ НОВІ МОДЕЛІ RANGE ROVER, DEFENDER ТА DISCOVERY

  • Із вересня 2023 року JLR впроваджує п’ятирічну гарантію та подовжує до п’яти років термін підтримки InControl Remote для нових моделей Range Rover, Defender та Discovery, включно з авто із технологією м'якого гібрида та плагін-гібридами
  • Для авто, придбаних у дилерській мережі JLR в Україні після 1 вересня, гарантія діятиме упродовж 5 років або 150 000 км пробігу – залежно від того, що настане раніше
  • Для власників така інновація означає більш відчутний рівень захисту автомобіля гарантійною підтримкою та отримання переваг найвищого рівня сервісу протягом тривалішого періоду
image004.jpg

Україна, 18.09.2023: Із вересня 2023 року JLR впроваджує п’ятирічну гарантію на всі нові моделі Range Rover, Defender та Discovery, включно з авто із технологією м'якого гібрида та плагін-гібридами. Для власників така інновація означає ще більшу впевненість та спокій під час вибору авто одного із брендів класу люкс.

Стандартною для автомобільної галузі є трирічна гарантія. Від 1 липня 2022 року Jaguar подовжив термін дії гарантії більше, ніж три роки. Тож відтепер всі клієнти брендів JLR на ринку Європи, зокрема й України, відчують переваги подовженої гарантії. Представлення політики п’ятирічної гарантії переконує, що Range Rover, Defender i Discovery зробили максимум можливого для своїх клієнтів.

Для моделей, придбаних у дилерській мережі JLR в Україні після 1 вересня, гарантія діятиме упродовж п’яти років або 150 000 км пробігу – залежно від того, що настане раніше. Для власників це означає більш відчутний рівень захисту автомобіля гарантійною підтримкою та отримання переваг найвищого рівня сервісу протягом тривалішого періоду.

Із вересня термін підтримки InControl Remote для власників нових моделей Range Rover, Defender та Discovery подовжений до п’яти років. А це – легка та інтуїтивно зрозуміла взаємодія з автомобілем навіть на великих відстанях. За допомогою додатка для смартфона можна отримувати інформацію щодо статусу авто: перевіряти рівень пального, відсоток заряду, чи зачинені вікна та двері. Incontrol Remote також оптимізує програму допомоги в дорозі та, за необхідності, автоматично здійснює екстрений виклик у випадку непередбачуваних ситуацій.

Впровадження п’ятирічної гарантії покращить досвід обслуговування власників. Це також дозволить клієнтам та юридичним особам отримувати прозору інформацію щодо витрат на обслуговування протягом тривалішого періоду.

Очікується, що така інновація позитивно вплине на залишкову вартість кожної моделі, до якої будуть застосовані нові гарантійні умови. Та забезпечить переваги під час продажу вживаних авто: у довгостроковій перспективі вища залишкова вартість знизить вартість володіння завдяки більш конкурентним умовам лізингу та фінансування.

«Впровадження нової п’ятирічної гарантії для JLR на ринку Європи демонструє відданість критеріям якості та надійності продуктів, а також зосередженість на бездоганному обслуговуванні клієнтів, – переконаний Дмитро Колчанов, регіональний директор JLR в Європі. – Наше бачення майбутнього сучасної розкоші повністю орієнтоване на клієнта, що означає додатковий спокій для потенційних власників Range Rover, Defender або Discovery».

Range Rover_5YW.jpg

Про Віннер

Група компаній Віннер вже 30 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.