НовостиKia запускає лінійку фірмових моторних олив

Kia запускає лінійку фірмових моторних олив

15:00, ноября 11, 2019

Компанія Kia Motors Europe (KME) оголошує про старт продажів фірмових моторних олив Kia, призначених для автомобілів з атмосферними і турбованими двигунами. Оливи, покликані забезпечити довговічність і розрахункову віддачу моторів Kia, будуть доступні в салонах і на сервісних станціях офіційних дилерів корейського бренду в Європі.

Компанія Kia Motors виводить післяпродажне сервісне обслуговування автомобілів на новий рівень завдяки запуску фірмової лінійки оригінальних моторних олив. Нові продукти з самого початку спроектовані для оптимальної роботи в атмосферних і турбованих двигунах Kia, продовжуючи термін життя мотора, а також дозволяючи йому в повному обсязі реалізувати закладені в нього характеристики.

У зв'язку з тим, що дедалі збільшується обсяг випуску автомобілів Kia, оснащених сучасними, часто малолітражними турбованими моторами, підвищується роль якісної моторної оливи з низькою в'язкістю, покликаної максимізувати ефективність силових установок, в тому числі і гібридних.

Лінійка оригінальних олив Kia розрахована на широку номенклатуру дизельних і бензинових моторів від літрового 1.0 T-GDI до потужного 3.3-літрового твін-турбо, що приводить в рух вражаючий Kia Stinger. У переліку присутні продукти з наступними параметрами: 0W30 C2, 5W30 C3 & A3 / B4, 5W40 і 10W40.

В Україні дебют оригінальних моторних олив Kia очікується на початку 2020 року.

Довідка

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» включає наступні моделі – Cee’d, cee’d Sportswagon, Optima, Picanto, Rio (седан та хетчбек), Sorento, Soul, Sportage, Niro, Stonic.

_________________

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 50 автосалонів.

Веб-сайт – www.kia.com/ua

KIA на Facebook - http://www.facebook.com/kia.ua

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.

Веб-сайт – www.kia.com

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.