НовостиКросовер Kia XCeed отримає повністю цифрову панель приладів

Кросовер Kia XCeed отримає повністю цифрову панель приладів

7:53, июня 11, 2019

Компанія Kia Motors продовжує розкривати грані таланту нового кросовера XCeed. Автомобіль отримає повністю цифрову приладову панель Supervision діагоналлю 12,3 дюйма.

Новий Kia XCeed стане однією з найбільш високотехнологічних моделей корейського бренду. Одним з підтверджень цьому є повністю цифрова приладова панель, покликана подарувати власнику абсолютно новий досвід взаємодії з авто.

Панель приладів Supervision діагоналлю 12,3 дюйма має дозвіл 1920х720 точок і замінює традиційні аналогові спідометр тахометр. Між їх цифровими аналогами розташовується інформаційний кластер, управляти яким можна за допомогою клавіш на кермі. На приладову панель можуть виводитися підказки навігаційної системи, дані мультимедіа, повідомлення про дзвінки та списки контактів, а також параметри руху автомобіля. Серед іншого, водія інформують про повну загальну середню і миттєву витрату палива, «спливаючі» повідомлення дають водієві знати про виникнення будь-яких проблем, попереджають про поточну дорожню обстановку (у разі функціонування системи Live Traffic в конкретній країні) і навіть про появу ознак втоми у водія .

Коли водій паркується і вимикає двигун XCeed, приладова панель ненадовго виводить інформацію, резюмують параметри останньої поїздки. Демонструються пройдену відстань і час у дорозі, середня витрата палива і розрахункову відстань, яку можна подолати на залишку палива.

До речі, в залежності від режиму роботи системи Drive Mode Select, приладова панель буде міняти перелік інформації, що відображається. У стандартному режимі Normal акцент буде зробити на швидкості і економічності, тоді як в режимі Sport домінує тахометр, а другорядна інформація прихована.

Цифрова приладова панель буде пропонуватися покупцям нового Kia XCeed в якості опції. Більш звичною альтернативою стане класична аналогова приладова панель з 3,8- або 4,2-дюймовим екраном бортового комп'ютера.

Нагадаємо, що недавно Kia продемонстрував перший офіційне фото кросовера XCeed.

Довідка

Офіційний дистриб'ютор автомобілів KIA - компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» - заснована Корпорацією «УкрАВТО». Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 50 автосалонів.

Сайт - www.kia.com/ua

KIA на Facebook - http://www.facebook.com/kia.ua

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.