НовостиЛегкосплавні автомобільні диски - вибір для сучасного авто

Легкосплавні автомобільні диски - вибір для сучасного авто

9:42, июня 10, 2021

Нові легкосплавні диски - відмінне рішення для простого, але ефектного тюнінгу авто. Ці деталі надають автомобілю стильний, сучасний вигляд. А завдяки своїм властивостям вони позитивно впливають на продуктивність і ходові характеристики авто.

Легкість і стиль

Зараз установка легкосплавних дисків є одним з найпоширеніших способів доопрацювання автомобіля. Заміна цих деталей не надто складна і витратна порівняно з установкою багатьох інших комплектуючих. Однак з її допомогою можна вбити відразу двох зайців.

По-перше, замінивши стандартну штампування легкосплавними виробами, можна досягти помітного поліпшення характеристик авто. Основні переваги таких моделей пов'язані з тим, що при рівних розмірах вони значно легше сталевих. Менше навантаження на ходову частину позитивно позначається на довговічності і збереження її складових. Крім того, при русі по нерівній покриттю буде забезпечуватися кращий контакт коліс з дорогою.

Автомобілю потрібно менше потужності, щоб забезпечити обертання більш легких коліс. Таким чином, він витрачає менше палива. Крім того, стає легше виконувати розгін і гальмування. Ще один позитивний момент - хороша теплопровідність легкосплавних деталей. Завдяки цій властивості знижується ризик перегріву гальм, поліпшується робота гальмівної системи.

Нарешті, зовнішній вигляд - далеко не останній аргумент на користь цих виробів. Навряд чи хтось заперечить, що вони виглядають значно естетичніше штампування. Дизайн сучасних моделей відрізняється величезним розмаїттям. Установка нового комплекту коліс може просто перетворити автомобіль.

Властивості легкосплавних дисків

Характеристики моделей розрізняються залежно від складу сплаву і способу виготовлення. Найбільш розповсюдженим різновидом є литі диски, практичні і порівняно доступні. Через особливості цього способу виготовлення такої моделі спочатку були більш крихкими. Однак нові технології дозволяють створювати надійні моделі, які без проблем будуть служити роками.

Ковані моделі істотно міцніше. Від` їздивши по ямах в них не утворюються тріщини, вони не розколюються від сильних ударів. Однак вони відчутно дорожчі, ніж інші різновиди цих деталей. Тому в побуті набагато частіше використовують литі колеса.

Найбільш поширеним матеріалом для цих деталей є сплави на основі алюмінію. Рідше можна зустріти моделі з магнієвих сплавів. Вони легші, жорсткі, але при цьому дорогі і чутливі до корозії. Тому їх використовують переважно для спорткарів або авто преміум-сегмента.

Варто згадати також про титанових дисках на авто - майже легендарної різновиди цих деталей. Сплави на основі титану відрізняються високою міцністю, корозійну стійкість. З недоліків можна відзначити високу вартість і чималий, в порівнянні з алюмінієвими або магнієвими моделями, вага. Це досить рідкісний вид коліс. Хоча історично склалося так, що титанами в розмові нерідко називають будь-які моделі, виконані зі сплавів.

Легкосплавні автомобільні диски - параметри вибору

Починаючи підбір нових деталей, варто перш за все визначитися з їх характеристиками. Зокрема, мають значення наступні параметри:

Габаритні розміри литого диска - його діаметр, ширина, а також діаметр внутрішнього отвору. Останній розмір повинен бути не менше, ніж діаметр маточини.

Характеристики кріпильних отворів - кількість і діаметр окружності, на якій вони розміщені;

Виліт (винесення) - від цього параметра залежить, наскільки колесо буде виступати назовні. Або, навпаки, ховатися під автомобіль. Виліт впливає на ширину колісної бази і, як наслідок, на керованість і стійкість авто.

Найпростіше виміряти стандартні колеса і підібрати модель з такими ж розмірами. Звичайно, допускаються відхилення від рідних параметрів. Але, якщо габарити нових деталей будуть сильно відрізнятися від попередніх, доведеться також міняти шини.

Діаметр моделі можна легко визначити, знаючи відповідні характеристики покришок. Наприклад, у продажу можна зустріти легкосплавні диски r13, r14, r15, r16. Такі позначення означають, що деталь точно підійде до шини з відповідним діаметром.

Підбиваючи підсумки

Останнім часом литі колеса стають негласним стандартом для сучасних авто. У цього типу виробів є чимало експлуатаційних переваг. Завдяки їх легкості автомобіль стає більш швидким і керованим. Крім того, важливим фактором є їх привабливість. Це вдале рішення для тих, хто хотів би створити індивідуальний стиль для свого особистого транспорту.

Інтернет-магазин Розетка; пропонує широкий вибір автомобільних легкосплавних дисків. Є можливість швидко відшукати потрібну модель, вказавши необхідні параметри. Розглянути товари і оформити замовлення можна, перейшовши за цим посиланням https://rozetka.com.ua/avtomobilnye-diski/c4624949/

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.