СтатьиМайстер-клас із кіберспорту: як робити прогнози в онлайн іграх

Майстер-клас із кіберспорту: як робити прогнози в онлайн іграх

10:29, апреля 8, 2024

Під поняттям кіберспорту розуміють турніри онлайн-ігор. У зв'язку з цим активно останнім часом розвиваються ставки на кіберспорт https://topmatch.bet/uk/e-sports/. Кожному беттору хочеться не упустити можливість підзаробити. Сучасні ігрові технології не стоять на місці, і глядачі мають можливість спостерігати за битвами геймерів у режимі онлайн, по ходу вгадуючи результат гри та переможця.

Якщо існують різні відеоігри, то разом із ними існують і різні різновиди видів кіберспорту:

  • рольові ігри;
  • футбол;
  • бойові ігри;
  • перегони.

Кожному своє - одні вважають за краще робити ставки на CSGO, а інші на Dota 2. Глядачі мають можливість спостерігати за змаганнями на кількох платформах, включно з Ютубом. Після набору обертів за популярністю змагань і з огляду на величезну кількість коментарів під матчами, гральна індустрія не захотіла залишатися осторонь. З'явилися ставки на кіберспорт, завдяки чому у глядачів з'явилася можливість висловлювати свої емоції в грошових ставках.

Ставки на CSGO

Якщо хочеться домогтися того, щоб ставки на CSGO працювали, необхідно використовувати для аналізу статистику. Якщо немає розуміння різниці в командах, можна навіть не намагатися робити ставки. Є багато місць, звідки можна взяти статистику, зокрема підсумки останніх матчів. Аналізу допомагає будь-яка інформація, зокрема підсумки останніх змагань. Те ж саме стосується просунутої статистики.

Об'єктивна оцінка насамперед. Якщо йдеться про дистанцію - жодного суб'єктивізму. Ніякої солідарності або упередженого ставлення. Минуле не має значення, як і емоції. Потрібно провести об'єктивний аналіз команд, що грають, щоб ставки на CSGO зіграли. Комфортні умови гри дають змогу робити ставки в спокійній обстановці.

Ставки на Dota 2

У Dota 2 присутні кілька карт Warcraft 3 - їх випускали як окрему гру. Але після цього зародилося безліч інших популярних ігор, що походять від Дота 2. Вона ж залишається найуспішнішою і найвидатнішою МОВА-грою. На даний момент ставки на Dota 2 роблять мільйони користувачів букмекерів. У Dota 2 грає кілька мільйонів і число шанувальників гри лише зростає, змагання стають яскравішими. Разом з тим розвивається і сфера ставок на кіберспорт за турнірами Дота 2.

Учасники турнірів, які роблять ставки на Dota 2, вражають нагородами. Призовий фонд значний. Кожен, хто хоч іноді дивився змагання з Дота 2, однозначно має своїх фаворитів і лідерів. Але якщо хочеться правильно робити кіберспортивні прогнози, потрібно зрозуміти, як це працює.

Лінія ставок на eSport

Причина популярності кіберспорту криється в переході екосистеми від спочатку однокористувацької гри до більш складних ігор онлайн на кількох користувачів. З огляду на одночасне зростання потокових платформ в інтернеті стали з'являтися ставки на кіберспорт.

Головною відмінністю звичайних ставок від кіберспортивних є той факт, що останні відбуваються в неіснуючому всесвіті. Кожне з кіберспортивних змагань відбувається в онлайн-режимі й беруть участь у ньому віртуальні персонажі, борючись у цифровому світі. Основні види парі такі: фора, результат, тотал. Але існує і низка специфічних ставок, що залежать від різновиду дисципліни.

Водночас кіберспорт - це більш соціальний різновид спорту. Ті, хто не є прихильником відвідування фізичних букмекерів і спілкування з персоналом, віддає перевагу ставкам на кіберспорт. У цьому співтоваристві безліч зацікавлених користувачів діляться рекомендаціями, публікують статистику і дають один одному поради.

На які ігри бувають ставки

Щоб ставити на кіберспорт, слід враховувати багато різних особливостей. Припустимо, у фаворитів немає особливої переваги перед новачками та дилетантами. Вони цілком можуть налажати. Кожен гравець або команда мають улюблені карти, що дає їм змогу програвати рідше і не поступатися супернику. Якщо говорити про командні види кіберспорту, то тут дуже важлива економіка. Набагато більше, ніж вести рахунок убивств або захоплювати проміжні точки. Успішну гру визначає термінологія кожної з дисциплін. Інакше результат розпису не зрозуміти.

Ставки на кіберспорт крім основних популярних ігор можна робити також на ігри 2-го і 3-го ешелонів:

  • Warcraft 3;
  • Rainbow Six;
  • Rush Football;
  • Call of Duty;
  • Age of Empires II.

Найкращі з прогнозистів обов'язково награють практику по багато тисяч годин, щоб зрозуміти принцип дії дисциплін, на які доведеться ставити. Завдяки знанню механіки дій зсередини вони краще можуть зрозуміти команди, з'являється здатність передбачати кроки гравців.

Поради досвідчених бетторів свідчать: слід уникати ставок у лайв режимі на битви турнірів нижчих рангів. Інакше можна нарватися на договірняк. Ніхто не в змозі виконати перевірку кіберспортсменів.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.