НовостиNokian Tyres святкує відкриття свого першого заводу в США

Nokian Tyres святкує відкриття свого першого заводу в США

13:52, октября 2, 2019

Фінська компанія виробить мільйони шин на одному з найсучасніших шинних комплексів в світі.

Nokian Tyres урочисто повідомляє про офіційне відкриття свого нового заводу в Північній Америці – в Дейтоні, штат Теннесі. Комплекс площею 830 000 квадратних футів є одним з найбільш передових у шинній галузі.

Компанія збирається втілити свої цілі з безпеки та сталого розвитку на виробництві потужністю близько чотирьох мільйонів шин на рік. На першому етапі буде залучено близько 400 осіб. Наразі завод перебуває в режимі дослідної експлуатації, а виробництво шин для комерційного використання буде налагоджено з початку 2020 року.

1.jpg

Компанія поставила перед собою мету за п'ять років подвоїти продажі в Північній Америці.

«Урочисте відкриття заводу в Дейтоні є ключовим моментом на нашому шляху зростання», - сказала президент та виконавчий директор Nokian Tyres Хілле Корхонен.

«Наша працьовита багатонаціональна команда невтомною командною роботою змогла втілити в життя цінності нашої компанії, і ми прагнемо відзначити їх досягнення. Наш завод в Північній Америці забезпечить чудовий зв'язок з нашими клієнтами, виробляючи безпечну, надійну продукцію, пристосовану до потреб північноамериканських споживачів».

Фінська компанія Nokian Tyres, зі штаб-квартирою в м. Нокіа (Фінляндія), є винахідником зимових та всесезонних шин та продовжує випускати продукцію преміум-класу в усіх основних сегментах пасажирського транспорту (включаючи всесезонні моделі) на своїх підприємствах в Фінляндії та Росії. На заводі в Дейтоні Nokian Tyres прагне задовольнити зростаючий попит в Північній Америці і скористатися можливостями на ринках всесезонних і всепогодних шин.

3.jpg

Новий завод в Дейтоні є результатом безперервної співпраці між північноамериканським керівництвом, експертами з Фінляндії та Росії, будівельниками, монтажниками і ентузіастами з числа перших місцевих співробітників, які прагнуть скоріше випустити на ринок одні з найбільш безпечних та надійних шин на континенті.

Nokian Tyres буде підтримувати суворі стандарти сталого розвитку на заводі, щоб мінімізувати відходи та викиди. На паркінгу буде встановлено сонячні батареї, що генеруватимуть 3 мегавати електроенергії для використання на об’єкті, також компанія перероблятиме надлишки матеріалів, що виникають в результаті виробництва. У вересні Nokian Tyres втретє поспіль була включена до річного індексу сталості Доу-Джонса. Тільки 10% найстійкіших компаній в світі включені в цей престижний індекс.

Дружній до довкілля, екологічно чистий завод вироблятиме надійні всесезонні і всепогодні шини для задоволення потреб клієнтів та зростаючого попиту в інших регіонах, а також дозволить компанії в коротші строки доставляти шини клієнтам. Завод допоможе Nokian Tyres вибудувати свою глобальну виробничу мережу, щоб підвищити оперативність реагування на запити клієнтів та надати можливість адаптувати продукцію для різноманітних ринків.

4.jpg

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Довідка про компанію:

Nokian Tyres розробляє та виробляє шини преміум-класу для людей, які цінують безпеку та стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових автомобілів, вантажівок та важкої техніки, які дарують вам спокій за будь-яких погодних умов. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів та сервісі шин. В компанії зайнято 4800 співробітників. У 2018 році чистий обсяг продажів компанії склав 1,6 млрд євро. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі.

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представником концерну Nokian Tyres plc. Підприємство зареєстроване в Україні у 2006 році, а свою діяльність компанія розпочала у 2007 році. Цього ж року з'явився перший в Україні шинний центр Vianor.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.