НовостиНова класифікація A7/B7 від ACEA

Нова класифікація A7/B7 від ACEA

8:39, февраля 14, 2024

Нова класифікація A7/B7 була представлена в останній версії ACEA (Асоціація європейських автовиробників) ще в 2021 році, але набула чинності лише з 1 травня 2022 року. Однак що означає ця класифікація і як вона відрізняється від попередньої A5/B5?

Основний акцент нової класифікації A7/B7 пов'язаний з проблемою LSPI (передчасне займання паливо-повітряної суміші в циліндрах), а також з низкою нових випробувань, спрямованих на зниження утворення відкладень у турбокомпресорах та продовження терміну служби ланцюгів ГРМ. На відміну від старіших класифікацій, ці тести вже проводяться на сучасних стендових двигунах.

Класифікація A7/B7 передбачає використання високозольних (high SAPS) моторних олив із зниженою HTHS-в'язкістю (від 2,9 до 3,5 одиниць) у легкових бензинових та дизельних двигунах із збільшеними інтервалами заміни, оснащеними прямим упорскуванням та турбонаддувом.

У німецького бренду LIQUI MOLY є олива з новою класифікацією, - Special Tec V 0W-30. Це одна з найсучасніших моторних олив на ринку, розроблена на основі НС-синтезу з використанням передових пакетів присадок. Вона забезпечує високу термоокислювальну стабільність, знижує тертя і зношування у двигуні, і має неперевершені низькотемпературні властивості. Дана олива також має допуск Volvo VCC 95200377. Власники нових автомобілів Volvo вже можуть випробувати нову моторну оливу LIQUI MOLY Special Tec V 0W-30 у своїх двигунах. Придбати її наприклад можна в офіційному інтернет-магазині, за цим посиланням: https://maslobaza.com/ua/sinteticheskoe_motornoe_maslo_special_tec_v_0w30_5_l

Іншим же доведеться дочекатися оновлення олив із класом ACEA A5/B5. Однак, з оновленими рецептурами, ймовірно, доведеться зіткнутися зі збільшенням цін на ці оливи, оскільки нові пакети присадок більш технологічні та дорогі.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.