АкцииНоворічний розпродаж мінітракторів КрАСЗ за зниженими цінами від 50 000 грн.!

Новорічний розпродаж мінітракторів КрАСЗ за зниженими цінами від 50 000 грн.!

16:00, декабря 9, 2019

Торгівельно-сервісна мережа АІС продовжує сезон новорічних розпродажів. Тільки до 31 грудня АІС пропонує мото- та мінітрактори КрАСЗ за одними з найдоступніших серед однокласників цінами.

Мототрактор КрАСЗ Т-160 з ґрунтообробної фрезою пропонується всього за 50 000 грн.*

Мінітрактор КрАСЗ 244 пропонується всього за 130 000 грн.*

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-02.jpg

Мототрактор КрАСЗ Т-160 оптимальний для обробки невеликих земельних ділянок, збору врожаю, вивіз сміття і транспортування вантажів. КрАСЗ Т160 оснащений дизельним двигуном макс. потужністю до 18 к.с. з водяним охолодженням і ремінним приводом з коробкою передач, має блокування заднього диференціала і широку гуму, гідравліку з плаваючим режимом, акумулятор великої ємності 80 Ah, що працює з додатковим генератором. КрАСЗ Т160 має одну з кращих комплектацій і набір опцій серед конкурентів.

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-03.jpg

Мінітрактор КрАСЗ 244 – надійний, витривалий та багатофункціональний повнопривідний мінітрактор. Він агрегується дизельним двигуном з водяним охолодженням КМ-385 потужністю 24 к.с., що добре зарекомендував себе в Україні. Трактор має блокування заднього диференціала, гідропідсилювач керма, дві пари гідровиходів, сучасну оптику. На відміну від більшості однокласників КрАСЗ 244 має передні і задні противаги, ширшу гуму і одну з кращих комплектацій в своєму сегменті, що забезпечує його більш комфортну і безпечну експлуатацію.

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-04.jpg

Трактори КрАСЗ дозволяють використовувати практично весь перелік причіпного та навісного устаткування серед якого: трьохкорпусний плуг, ґрунтофреза, дискова борона, сінокосарка сегментна, різак роторний, косарка-ботворізи, тракторні граблі, причіп, картоплесаджалка дворядна і однорядна, культиватор, навісний обприскувач, тріск-дробарка , фронтальний навантажувач, снігоротор, щітка комунальна та інше.

Акційна пропозиція діє в дилерській мережі АІС по всій Україні 03.12.2019г. по 31.12.2019 р.

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-05.jpg

Серед переваг придбання тракторів КрАСЗ в мережі АІС можна відзначити:

- Національна мережа АІС представлена у всіх регіонах України.
- Придбати техніку можна в кредит або лізинг.**
- Безкоштовна доставка трактора Клієнту в господарство.
- Гарантійне та сервісне обслуговування.

Детальніше про сільгосптехніку КрАСЗ і умови придбання в мережі АІС можна дізнатися за телефоном 0800500205 або на сайті https://krasz.ais.ua.

ais-predlagaet-mini-traktora-krasz-po-snizhenim-cenam-06.jpg

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

YOUTUBE

FACEBOOK

INSTAGRAM

* Вказана ціна за мототрактор станом на 03.12.2019 р Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.