НовостиПаназійська кухня на АЗК ОККО

Паназійська кухня на АЗК ОККО

15:46, августа 14, 2019

На 10 АЗК ОККО в Києві і 6 комплексах Одеси почали свою роботу спеціальні парові бокси, які пропонують клієнтам мережі популярні страви паназіатской кухні від мережі ресторанів Meiwei *.

За допомогою пари і підтримки температури вітрина забезпечує певну вологість, що є важливою умовою для більшості страв паназиатской кухні. Наприклад, таких як баоцзи зі свининою BBQ або індичкою, дим сами з куркою і овочами. Також тут можна спробувати скляну локшину з куркою, тайський омлет. У подальших планах компанії розширення асортименту і локацій, де будуть представлені страви паназіатской кухні.

2.jpg

«Світовий тренд - паназійська кухня - стає все більш популярним і серед українців. Кілька років тому ми відкрили свій перший ресторан паназіатской кухні при АЗК - Meiwei (Київ), пізніше вийшли з міським форматом і фуд-кортами в торгових центрах столиці. Наша мета сьогодні - зробити кухню ближчою для нашого клієнта, щоб можна було ласувати улюбленими стравами не тільки в ресторані, але і заїхавши на АЗК. Паровий бокс повністю зберігає смакові властивості страв. По суті, він дозволяє швидко і якісно надавати послуги харчування ресторанного рівня для тих, хто поспішає. До того ж, проект дозволив нам вийти за межі столиці. Ми вперше представили паназіатські страви на ОККО в Одесі »,- розповідає віце-президент по роздрібних продажах і маркетингу ОККО Дмитро Рассказов.

Нагадаємо, що проект парові вітрини не перше ноу-хау на АЗК ОККО. Так, у 2017 році на комплексах мережі з'явилися теплові вітрини. Ще «вчора» пілотний проект представлений сьогодні вже на 170 комплексах мережі. Теплові вітрини дозволили істотно розширити асортимент гарячих страв на АЗК в форматі самообслуговування. Сьогодні теплова вітрина пропонує супи, кілька видів вареників, випічку, курячі стріпси і ін.

«Ми переймаємо передові світові практики для свого бізнесу. Так, наприклад, парові вітрини представлені в багатьох якісних convenience retail Азії. Ми впевнені, що парова вітрина, як і теплова, буде гідно оцінена українцями »,- додає Дмитро Рассказов.

***

3.jpg

Додатково:

Мережа АЗК ОККО ( «Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group і є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, яка налічує близько 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє і найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 35 ресторанів, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia і Meiwei. Підрозділи компанії займаються також реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим оптом, надають послуги з експертизи якості палива, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі ОККО функціонують 10 нафтобаз і 19 стаціонарних і мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

* Meiwei - мережа ресторанів швидкої та смачної паназіатской кухні, що входять до складу OKKO Group. Тут можна скуштувати страви тайської, китайської, японської кухні. Зараз мережа ресторанів Meiwei представлена в Києві, по вул. Новокостянтинівська, 4а (при АЗК ОККО), двома міськими ресторанами: вул. Велика Васильківська, 23 і Русанівський бульвар, 1а і в форматі фуд-корт в ТРЦ Gulliver (Київ, пл. Спортивна 1а). Страви ресторану можна замовити з доставкою по Києву через сервіси Glovo і Uber Eats.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.