НовостиПерезавантаження Opel в Україні: на автомобілі бренду діють нові умови гарантії

Перезавантаження Opel в Україні: на автомобілі бренду діють нові умови гарантії

9:59, августа 21, 2019

3 ключові факти новини:

- На все нові автомобілі Opel, продані через офіційну дилерську мережу в Україні, діє гарантія три роки або 100 тис. км.

- Це одні з кращих гарантійних умов серед інших німецьких автобрендів.

- Нові умови гарантії вступили в силу з липня 2019 року.

Фраза «німецька якість» вже багато років є для автомобілістів одним з головних переваг при виборі автомобіля: вони відрізняються хорошою витривалістю і надійністю, простотою в експлуатації та ремонті. Починаючи з літа 2019 року ще одним плюсом на користь Opel стали гарантійні умови: на всі легкові автомобілі Opel діє гарантія три роки або 100 тис. км пробігу.

Важливо відзначити, що серед автомобілів німецьких брендів тепер Марка Opel може запропонувати один з найтриваліших гарантійних періодів. Причому 3-річна гарантія діє на всі моделі Бренду: комфортний і демократичний Astra Sedan, моделі бізнес-класу Insignia, міський кросовер Crossland X, просторий сімейний кросовер Grandland X. Збільшена гарантія є найкращим підтвердженням того, що OPEL - це якість і надійність!

Німецький бренд бере не тільки їздовими характеристиками і довговічністю, але і вигодою в придбанні: класична Astra доступна за ціною від 404 тис. грн, Crossland X і Grandland X - від 466 тис. грн і 593 тис. грн відповідно, а бізнес-седан Insignia може бути ваш від 687 тис. грн. Тим, хто не готовий віддати всю суму відразу, доступні спеціальніпрограми фінансування OPEL Finance.

Нові гарантійні умови OPEL вступили в силу, починаючи з липня 2019 року для всіх легкових автомобілів, проданих черезмережу офіційних дилерів Бренда.

Про бренд OPEL

Opel - один з найбільших європейських виробників автомобілів. Компанія була заснована в 1862 році Адамом Опелем в Рюссельсхаймі, Німеччина, а з 1899 року Opel зайнявся автомобілебудуванням.

З 2017 року німецька марка входить до Групи PSA. Разом зі своєю британською дочірньої маркою Vauxhall в 2018 році компанія представлена ​​в більш ніж 60 країнах світу, що продають більше мільйона автомобілів. З 2019 року інтереси бренду в Україні представляє компанія «Пежо Сітроен Україна», офіційне представництво Групи.

В даний час Opel реалізує свою глобальну стратегію PACE !: електрифікація, мобільність і дії на випередження потреб клієнтів. До 2024 року всі європейські моделі легкових автомобілів будуть пропонувати електричний варіант. Обраний вектор розвитку повинен зробити Opel стабільно прибутковим, глобальним і сучасним.

Офіційний сайт : https://www.opel.com

Офіційний сайт в Україні: http://www.opel.ua/

Глобальний прес-сайт: https://int-media.opel.com

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.