НовостиПовністю електричний Volvo XC40 отримає розважальну систему на базі Android із вбудованими технологіями Google

Повністю електричний Volvo XC40 отримає розважальну систему на базі Android із вбудованими технологіями Google

12:00, октября 15, 2019

Компанія Volvo Cars із запуском повністю електричного кросовера Volvo XC40 переосмислила підхід до інформаційно-розважальної системи. Створена на базі ОС Android нова система пропонує користувачам персоналізацію, покращений рівень інтуїтивного інтерфейсу та використання нових технологій та сервісів Google.

Volvo Car Group стала першою компанією, що почала співпрацювати з корпорацією Google з метою інтеграції у свої автомобілі інформаційно-розважальної системи на базі Android. Вона буде містити такі сервіси як Google Assistant, Google Maps та Google Play Store. Обидві компанії виступали партнерами у реалізації цього проекту упродовж останніх кількох років.

Нова система пропонує повну інтеграцію з операційною системою Android Automotive, платформою компанії Google з відкритим кодом. Вона передбачає постійне оновлення у режимі реального часу таких служб, як Google Maps, Google Assistant та інших автомобільних додатків.

Електричний кросовер Volvo XC40 – перший автомобіль бренду Volvo, в якому програмне забезпечення та операційна система буде оновлюватись бездротовим шляхом[1]. Це робить компанію новатором у сфері автомобільних технологій. Тому випуск електричного Volvo XC40 з заводу не стане кульмінаційним моментом у розвитку цієї моделі: вона буде вдосконалюватися й надалі.

«Нарешті ми пропонуємо досвід, до якого користувачі звикли при використанні смартфону, в автомобілі. Але ми адаптуємо його для безпечної взаємодії під час водіння», – коментує технічний директор Volvo Cars Хенрік Грін. – «Впровадження бездротового оновлення всіх функцій гарантує, що автомобіль може залишатися настільки ж сучасним, як й інші цифрові продукти, завжди маючи найновіші характеристики».

Однією з особливостей операційної системи Android Automotive є те, що вона є звичною для мільйонів розробників ОС Android. Технології та сервіси, створені розробниками Google та Volvo Cars, вже будуть інтегровані в автомобіль, а додаткові музичні та медіа-додатки будуть доступні у Google Play Store.

Google Assistant пропонує ряд функцій голосового керування: управління температурою, вибір пункту призначення, відтворення музики та подкастів у Spotify, підтримка зв'язку, наприклад, за допомогою відправки повідомлень.

Така інтеграція сприяє зменшенню чинників, що відволікають. Це допомагає водіям не відривати руки від керма та дивитися на дорогу. Google Assistant також дозволяє взаємодіяти з розумними домашніми пристроями зсередини автомобіля Volvo.

Google Maps зможе оновлювати карти та надавати дані про дорожню обстановку у режимі реального часу. Додаток інформує водіїв про дорожньо-транспортні пригоди на шляху та пропонує альтернативні маршрути та найближчі зарядні станції. Ті ж карти будуть використовуватися й для розширення можливостей удосконаленої системи допомоги водієві (ADAS). На екран інформаційно-розважальної системи подаватиметься інформація щодо обмежень швидкості та поворотів на дорозі.

Компанія Volvo Cars продовжує розвивати програмне забезпечення та супутні послуги, використовуючи потенціал штату розробників програмного забезпечення та цифрову сервісну платформу Volvo On Call. Наприклад, нова інформаційно-розважальна система буде повністю інтегрована з Volvo On Call та пропонуватиме ряд нових функцій, серед яких моніторинг стану та рівня заряду батареї.

Будуть доступні й стандартні функції Volvo On Call: попередній розігрів автомобіля, пошук автомобіля на паркінгу, дистанційне замикання та відмикання дверей й спільне використання автомобіля за допомогою цифрового ключа.

Презентація повністю електричного кросовера Volvo XC40 відбудеться 16 жовтня.

***

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

«Віннер Імпортс Україна, Лтд»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація – на сайті www.winner.ua

[1] Повністю електричний Volvo XC40 є першим автомобілем із значно розширеними можливостями бездротового оновлення програмного забезпечення та операційної системи. Бездротове оновлення програмного забезпечення та карт вже доступно на інших автомобілях Volvo. Google, Android та Google Play є товарними знаками компанії Google. Доступність функцій та послуг, зазначених вище, може змінюватися в залежності від ринку.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.