СтатьиПрофесійні ковпаки – важливий елемент розпатання

Професійні ковпаки – важливий елемент розпатання

13:24, сентября 21, 2022

Ковпак (інша назва — наперсток або напас) є найважливішим функціональним елементом такого агрегату, як бонг. Неважливо, самостійно виготовлений або куплений напас ви використовуєте, у будь-якому випадку він просто вам необхідний. Навіщо використовують і який функціонал цього елемента? Ковпак – це насамперед безпека. Основне його призначення полягає в запобіганні випаданню вугілля і тютюну, що горить.

Якщо зацікавлені у покупці такого девайсу, зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину https://duda.com.ua/. Тут є все найнеобхідніше і навіть більше. У каталозі ви знайдете різні моделі напасів. А якщо будуть складнощі при виборі такого девайсу, менеджери готові надати свою професійну допомогу. Крім того, пояснять про необхідність купівлі ковпака.

Чому вам потрібний напас?

Крім вже названих причин, вам потрібен ковпак і для інших цілей:

● ковпак мінімізує теплові втрати та процес, при якому він використовується, стає більш тривалим;

● смак рослинних субстанцій передається краще;

● при використанні на відкритій місцевості напас захищає від вітру;

● можливість контролювати процеси тління;

● захист від розсипання вмісту при випадковому падінні трубки, кальяну та інше;

● декоративна функція;

● захист рук від опіків.

Наперсток для куріння є досить «універсальним» пристроєм. Розмір окремих моделей точно збігається з діаметром шийки пластикових пляшок, що дозволяє легко використовувати цей девайс для самостійно виготовлених девайсів.

Як правильно вибрати?

Без досвіду в цьому питанні вам буде досить складно підібрати ідеальне для вашого випадку наперсток. В інтернет-магазині ДуДа представлений досить великий асортимент продукції подібного типу, а досвідчені фахівці будуть раді допомогти визначитись із вибором. Отже, на що варто звернути увагу перед покупкою ковпака? Насамперед, не варто купувати перший-ліпший, який просто сподобався вам зовні. Для початку необхідно визначитися, з якою метою і як ви його застосовуватимете.

Існують спеціальні ковпаки для бонга, гриндера, кальяну та звичайних пластикових пляшок. Те, що підходить для одного випадку, швидше за все виявиться абсолютно марним для іншого варіанта використання. Наступний крок - вибір розміру наперстка, який випускається в різних розмірах. Для гордих одинаків підійде і компактний наперсток. Для шумної та веселої компанії напас повинен бути більш містким і за обсягом та за габаритами.

На окрему увагу заслуговує матеріал виготовлення наперсток. Це дуже важливий параметр, від якого залежить задоволення від куріння. Сьогодні можна придбати наперстки з таких матеріалів, як:

● кераміка;

● вогнетривке скло;

● штучний чи натуральний камінь;

● полімери;

● нержавіюча сталь та сплави;

● глина та ін.

Якщо ви шукаєте максимально «довговічний» та надійний варіант, то в такому разі кам'яні чи сталеві ковпаки стануть чудовим рішенням. Їх важко пошкодити та деформувати, вони непогано тримають тепло, догляд та чищення не займають багато часу. Якісні моделі можуть коштувати досить дорого, проте вони того варті.

profesijni-kovpaki-vazhlivij-element-rozpatannya_11111.png

Найпопулярніші та доступні моделі виготовляють із глини, кераміки чи скла. Глиняні наперстки досить крихкі, тому поводитися з ними потрібно дуже обережно. Крім того, глина згодом може "накопичувати" запахи: якщо вам захочеться спробувати щось новеньке, для кращої передачі аромату слід використовувати новий глиняний ковпак.

Вогнетривкі скляні ковпаки можуть мати досить оригінальну форму, вони відрізняються гарною гігієнічністю та легко очищаються після куріння. Однак, як і будь-яке скло, вони схильні до появи з часом сколів, тріщин і подряпин, що знижують зовнішню естетичність. Але в будь-якому випадку вибір залежить від ваших особистих переваг та фінансових можливостей.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.