АкцииРемонт подвески с выгодой*

Ремонт подвески с выгодой*

13:00, апреля 18, 2023

З 10 квітня до 4 червня в дилерських центрах Renault діє акція, в рамках якої Клієнтам пропонується

Діагностика підвіски

Виконати діагностику підвіски за акційною ціною* 299 грн. з ПДВ, яка включає в себе:

  • діагностику підвіски, в тому числі перевірку залишкової товщини та візуальний огляд гальмівних колодок та дисків;
  • діагностику стану шин та дисків, в тому числі перевірку залишкової глибини протектора; 
  • перевірку рівнів гальмівної та охолоджуючої рідин; 
  • діагностику АКБ.

записатися на діагностику

Ремонт підвіски

Виконати заміну деталей:

  • підвіски, 
  • гальмівної системи, 
  • рульового управління 

зі знижками* до 20% на запасні частини та 10% на роботи.

дізнатися вартість технічної операції

litnya-ridina-skloomivacha.jpg

Літня рідина склоомивача

Придбати літню рідину для склоомивача 5л за акційною ціною*

придбати рідину для склоомивача

199 грн. з ПДВ. (7711238966)

Детальну інформацію з приводу повного переліку акційних цін, акційних запчастин (замін та аналогів) дізнавайтеся в обраного дилера.

*Вказана акційна ціна/вартість діагностики підвіски є рекомендованою на період Акції та діє за умови виконання операцій із заміни запасних частин за результатами діагностики у дилера Renault. Остаточна вартість діагностики встановлюється дилерами та може відрізнятись від рекомендованої. Акційна Діагностика включає: діагностика підвіски, в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок та дисків; діагностика стану шин, в тому числі перевірка залишкової глибини протектора та стану шин; перевірка рівнів гальмівної та охолоджуючої рідин; діагностика АКБ. У випадку необхідності до вказаної вартості Акційної діагностики може бути додана вартість інших невід’ємно пов'язаних з діагностикою послуг, про що учасник Акції повідомляється до початку діагностики. У випадку, якщо одночасно з Акційною Діагностикою учасник забажає провести додаткову діагностику деталей автомобіля, не вказаних у цьому пункті, вартість такої додаткової діагностики сплачується учасником окремо, виходячи з розцінок офіційного дилера мережі Renault. Звичайна вартість діагностики встановлюється дилерами в залежності від моделі Renault та ціни нормо-години.

Під «вигодою/знижками» маються на увазі знижка до 20% на визначений перелік запчастин та знижка до 10% на роботи з їхньої заміни від звичайної рекомендованої роздрібної вартості товарів/робіт для власників автомобілів Renault. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна на літню рідину склоомивача 5л становить 199 грн з ПДВ. Розмір знижки та акційна вартість запчастин є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про остаточно встановлену дилером вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в обраному дилерському центрі Renault.

Акція діє з 10.04.2023 по 04.06.2023 р. виключно в офіційній дилерській мережі Renault на підконтрольній органам державної влади території України (крім тимчасово окупованих територій). Кількість акційних запчастин обмежена. Про умови акції дізнавайтесь в офіційних дилерських центрах Renault та на сайті www.renault.ua.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.