НовостиРезультати інспекції біля шкіл у м.Васильків

Результати інспекції біля шкіл у м.Васильків

14:33, мая 20, 2019


Експерти: Андрій Вознюк, Державний дорожній НДІ ім. Шульгіна, Дмитро Тумаркін, представництво 3М в Україні, Влад Антонов, засновник dtp.kiev.ua
Журналісти: Віталій Новак, Автоцентр, Влад Матяш, Автоцентр

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, вул. М.Гоголя, 16

Школа знаходиться у тихому дворі, де поруч проходить центральна вулиця Соборна з інтенсивним рухом. Водії неохоче пригальмовують перед пішохідним переходом, тому дорослі та діти частіше перебігають дорогу! Ситуацію посилює й те, що через дорогу від школи розташована дитяча школа мистецтв, тому Соборну вулицю дітям доводиться перетинати часто. Встановлені на дорозі знаки «Обережно, діти!» не відповідають стандартам: мають низький коефіцієнт світловідбивання та встановлені близько від пішохода.

IMG_3930.JPG


Школа мистецтв знаходиться на розі вулиць Соборна та Володимирська, і саме по Володимирській дітей чекає ще більше небезпек. Знак «Обережно, діти!» встановлений поряд із рекламним щитом, тому його важко помітити. Знак «Пішохідний перехід» водії теж не бачать - він висить занадто низько на імпровізованій парковці, і в стороні від дороги.

IMG_3989.JPG


Рішення: на вказаних ділянках потрібно терміново навести порядок з дорожніми знаками, перемістити їх в місця, що відповідають вимогам безпеки дорожнього руху. Освіжити розмітку на дорогах. На вулиці Соборній необхідні заходи щодо зниження швидкості транспортного потоку, мова йде про острівці звуження смуг дороги або «лежачі поліцейські».

IMG_3959.JPG

IMG_3991.JPG

НВК «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8», вул. Декабристів, 143

Школа знаходиться на жвавій вулиці Декабристів, особливо в години пік. Тут проходить основний потік транспорту в напрямку Києва і назад. Уранці та ввечері дорогу від школи, наприклад, до зупинки громадського транспорту, доводиться долати, маневруючи між машинами. Старі дорожні знаки не відповідають нормам. Кількість попереджувальних знаків «Обережно, діти!» недостатня. Знаки розміщені вкрай близько до пішохідного переходу.

IMG_4521.JPG


Ситуацію погіршує той факт, що батьки та шкільні автобуси висаджують учнів на узбіччі. Увесь бруд з узбіч потрапляє на проїжджу частину. З одного боку, стирає дорожню розмітку, з іншого - особливо під час дощу, туману, створює на дорозі калюжу зі слизької глини. Тому автомобіль, загальмувавши, може проїхати далі, ніж треба.

IMG_4645.JPG


Рішення: терміново оновити дорожні знаки та розмістити їх відповідно до стандартів, нанести світловідбиваючу розмітку на дорогах. Спорудити майданчик для висадки пасажирів біля школи та забезпечити, щоб її не займали під постійну парковку. Навести порядок на узбіччях, прибрати бруд на дорозі.

НВК № 4, вул. Тракторна, 53

Замість дороги перед огорожею школи місиво бруду зі шматками асфальту. Водії їздять на високій швидкості, ігноруючи половину застарілого «лежачого поліцейського». Знаки, що попереджають про те, що діти тут переходять дорогу, помітити складно. Справа в тому, що через дорогу від школи знаходиться магазин, куди на перервах і вибігають учні за перекусом і водою. Ситуація критична.

IMG_4024.JPG


Для учнів, які йдуть до школи самостійно, тротуар не передбачено. Немає навіть узбіччя - з одного боку, проїжджа частина обмежена парканом, з іншого - будівництвом. Діти змушені йти проїжджою частиною впритул до паркану.

Рішення від експертів щодо школи № 4 дивіться у відео вже скоро!

IMG_4015.JPG

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.