НовостиРезультати інспекції біля шкіл у м.Біла Церква

Результати інспекції біля шкіл у м.Біла Церква

7:45, мая 29, 2019

Експерти: Олександр Голоцван, Державний дорожній НДІ ім. Шульгіна
Влад Антонов, засновник dtp.kiev.ua
Журналісти: Віталій Новак, Автоцентр, Влад Матяш, Автоцентр

ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. Т.Г. Шевченка, вул. Павліченко, 22

Головний вхід у школу знаходиться з боку вулиці Павліченко. Невеликий паркан, який відокремлює тротуар від проїжджої частини, має незадовільний стан: він сильно зносився, покосився, не вистачає декількох секцій. Неподалік на перехресті знаходиться світлофор, а ось розмітка на асфальті повністю відсутня. Також варто звернути увагу на другий вхід у школу, який використовують для в'їзду транспорту, який привозить харчування школярам. Як мінімум, варто тримати його закритим і це вже питання безпосередньо до дирекції школи.

школа №3 (1).JPG

школа №3 (2).JPG

школа №3 (4).JPG


Рішення: замінити паркан на новий, подбати про нанесення розмітки у нерегульованого пішохідного переходу.

школа №3 (5).JPG

ЗОШ І-ІІІ ступенів №18, вул. Шевченка, 33

Школа знаходиться у невеликому кварталі, тому з трьох сторін її оточують вулиці. Головний вхід-вихід зі школи «захищений» широким тротуаром і міцним парканчиком, що відокремлює його від дороги. Також на перехресті поряд є світлофори та знаки. Однак під час перевірки виявилося, що деякі водії користуються вільною від автівок дорогою і перевищують швидкість! Тому необхідно встановити «лежачі поліцейські» на вулиці Шевченка (до перехрестя з вул. Надрічна). Також у школи є другий вхід (на спортмайданчик). І тут на тротуарі та на сусідньому перехресті вже немає ні парканчиків, ні світлофорів та пішохідних переходів. А перехрестя тут не менш пожвавлене!

школа №18 (5).JPG

школа №18 (3).JPG

школа №18 (2).JPG

ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 ім. генерал-полковника Г.П. Воробйова, б-р Олександрійський, 40

Школа має обладнану інфраструктуру. Поруч є попереджувальні знаки, світлофор на переході через бульвар - а саме сюди виходить фасад школи та головний вхід, надійні паркани, що відокремлюють проїзну частину. Розмітка на асфальті не стерта. Тому питання до водіїв - а чи дотримуються вони швидкісний режим? На жаль, ні. Прямий бульвар і якісне покриття провокують автовласників на збільшення швидкісного ліміту 50 км/год і порушення правил дорожнього руху.

школа №7 (1).JPG

школа №7 (5).JPG

школа №7 (5).JPG


НВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня», вул. Ярослава Мудрого, 54

Навчальний заклад знаходиться недалеко від центру. У школи два входи з жвавих вулиць і обидва вимагають уваги. З боку вул. І.Кожедуба не вистачає попереджувальних знаків, відсутній пішохідний перехід і «лежачі поліцейські». На парній стороні вулиці відсутній тротуар, як наслідок пішоходи змушені йти по проїжджій частині. Не краща ситуація зі сторони вул. Дмитрівській. Пішохідний перехід тут позначений тільки знаками, розмітка давно стерлася. А саморобні з асфальту «лежачі поліцейські» ніяк не позначені, тому водії їх не помічають.

img-9881.jpg

img-9896.jpg


Рішення: відновити перехід поруч з головним входом у школу - встановити знаки, нанести розмітку.
Встановити огорожу, що відокремлює тротуар від дороги на вул. І. Кожедуба. На вулиці Дмитрівській існуючий перехід необхідно доопрацювати: освіжити розмітку, встановити «лежачі поліцейські», повісити попереджувальні знаки.

img-9919.jpg

img-9926.jpg


Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов, вул. Логінова, 28
ПНВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок "Міцва-613", вул. Першотравнева, 4

Школа №1 і школа-дитячий садок «Міцва-613» знаходяться на сусідніх вулицях, і до кожної з них веде нерегульований пішохідний перехід. Але у першій школі ситуація краща: є нехай і саморобні, але працюючі «лежачі поліцейські», «зебру» на асфальті чітко видно, а парканчики на тротуарі встановлені з обох сторін. Крім того, на вході вони влаштовані таким чином, що дитина на дорогу вибігти не зможе.

школа №1 (1).JPG

школа №1 (3).JPG

У випадку з «Міцва-613» справа ускладнюється тим, що навпроти знаходиться велика поліклініка, тому всі тротуари навколо хаотично заставлені автомобілями. Паркуються водії впритул до пішохідного переходу, порушуючи ПДР (мінімальна відстань до «зебри» має бути 10 м). Тому пішохідний перехід вимагає кращого позначення. Як варіант, його можна «підняти» над дорогою, а також позначити відповідною розміткою.

Мицва-613 (7).JPG

Мицва-613 (1).JPG

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.