НовостиРезультати інспекції біля шкіл у м.Фастів

Результати інспекції біля шкіл у м.Фастів

7:46, мая 24, 2019

Експерти: Андрій Вознюк, Державний дорожній НДІ ім. Шульгіна,
Дмитро Тумаркін, представництво 3М в Україні,
Влад Антонов, засновник dtp.kiev.ua
Журналісти: Віталій Новак, Автоцентр, Влад Матяш, Автоцентр

НВК "Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9", вул. Шевченка, 51

Місце розташування школи дивує: поруч автобусна станція, ринок, вокзал, безліч запаркованих машин. Дітям доводиться переходити через перевантажену машинами та маршрутками вулицю, а також перебувати в шумі від ж/д сортувальної станції та загазованості. У плані безпеки дорожнього руху ситуація критична: вже траплялися ДТП з постраждалими за участю дітей. Перехід до головного входу в школу майже не позначений, а розмітка на асфальті стерлася. Другий перехід, який розташований на 50 м раніше, позначений краще. Але загальна проблема одна: широка проїжджа частина (тут як мінімум дві смуги) щільно запаркована машинами та маршрутками (останні взагалі паркуються по діагоналі), що істотно обмежує огляд. Тому потрібна установка знаків, підняття пішохідного переходу на дорогою, а також звуження проїзної частини, щоб пішоходи були помітні водіям. Слід зазначити, що сама школа та її територія дуже доглянуті, а перед головним входом встановлено паркан - перешкоджає вибігання дітей на дорогу.

№9 (1).JPG

№9 (2).JPG

№9 (6).JPG

№9 (7).JPG

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, вул. Івана Ступака, 10

Школа знаходиться у тихому місці з великим перехрестям поруч. Нерегульований пішохідний перехід облаштований добре - є розмітка, знаки, лежачі поліцейські та підсвічування. Але після ремонту дороги розмітка старого пішохідного переходу була прибрана, і діти переходять/перебігають дорогу одночасно через дві!

Рішення: стару «зебру» необхідно прибрати або зафарбувати. Також «лежачі поліцейські» бажано розмістити подалі від переходу, щоб вони могли працювати ефективніше.

№5 (1).JPG

№5 (3).JPG

№5 (6).JPG


СЗШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов, вул. Комарова, 6

Школа знаходиться у межах приватного сектора. Поруч проходить велика транспортна артерія, що зв'язує різні кінці міста, тому автобуси та фури трапляються часто. З одного боку, про перехід подбали: встановлені добре помітні знаки, є підсвічування і облаштований острівець безпеки між смугами. Але розмітка вимагає термінового оновлення. Не завадить установка надійних «лежачих поліцейських», бо старі вже зносилися. Тому що перехід знаходиться на прямій вулиці, на якій машини можуть розвивати велику швидкість, хоча встановлений обмежувальний знак 40 км/год.

№4 (1).JPG

№4 (3).JPG

№4 (5).JPG

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.