НовостиЩасливе число 13: українське представництво Nokian Tyres святкує чергову річницю

Щасливе число 13: українське представництво Nokian Tyres святкує чергову річницю

13:04, июня 19, 2019

Nokian Tyres, фінський виробник шин, почав роботу в Україні 19 червня 2006 року. З тих пір офіційне представництво компанії налагодило постійний контакт з українськими водіями, а завдяки високоякісним преміум-шинам щоденні поїздки стали більш безпечними та комфортними.

Протягом цих 13 років фахівці Nokian Tyres постійно вдосконалювали свою продукцію і кожне нове покоління шин за своїми характеристиками значно перевершувало існуючі на той час моделі. Тому сьогодні ми з впевненістю можемо стверджувати, що шини Nokian є одними з найбільш сучасних, безпечних і екологічних шин на ринку.

Для того, щоб переконатися у відповідності нашої продукції найвищим стандартам, ми будуємо новий сучасний тестовий полігон в Іспанії - він буде працювати разом з легендарним «Білим пеклом» в фінському Івало і дасть можливість тестувати шини протягом всього року, використовуючи для цього треки з різними умовами і покриттям.

NT_2.jpeg

Сьогодні в Україні працює понад 170 шинних центрів Vianor та 250 авторизованих дилерів Nokian, тому будь-який клієнт, що зупинив свій вибір на нашій продукції, зможе знайти потрібний комплект в своєму регіоні, а потім швидко і без ускладнень встановити його на свій автомобіль. Кожен центр Vianor крім, власне, шин та шиномонтажу пропонує автомобільні аксесуари, супутні товари і послуги з діагностики різних агрегатів і вузлів автомобіля. Слід також зазначити, що на всі преміум-шини Nokian Tyres, придбані в мережі Vianor, надається розширена Hakka-гарантія.

«У 2019 Nokian Tyres планує надалі розвивати бізнес в Україні і ознайомити якомога більше клієнтів з перевагами своїх шин. Ми раді відзначити, що з кожним роком українці все частіше звертають увагу на безпеку, а серед пріоритетів при виборі шин також називають комфорт і загальне високу якість. Тоді як Nokian Tyres не припиняє вдосконалювати свою продукцію та постійно виводить на ринок нові моделі з поліпшеними характеристиками, які здатні задовольнити високі вимоги автомобілістів.

Також наша компанія виступає в якості партнера в декількох суспільно важливих ініціативах, які зокрема стосуються безпеки дітей. В майбутньому ми продовжимо докладати необхідних зусиль для підвищення безпеки на дорогах України - в кінці кінців, це в наших спільних інтересах! »- коментує з нагоди річниці глава представництва Nokian Tyres в Україні Костянтин Анісімов.

NT_3.jpg

Більш детальну інформацію про компанії Nokian Tyres і шинах Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Довідка про компанію:

Nokian Tyres розробляє і виробляє шини преміум-класу для людей, що цінують безпеку і стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам безпеку і спокій в будь-яких погодних умовах. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2018 році чисті обсяг продажів компанії склав близько 1,6 млрд євро. У компанії Nokian Tyres зайнято близько 4800 співробітників. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі.

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представництвом концерну Nokian Tyre splc. Підприємство зареєстроване в Україні в 2006 році, а операційну діяльність компанія почала в 2007 році. В цьому ж році був відкритий перший в Україні шинний центр Vianor.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.