НовостиЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО АНТИФРИЗ І ДЛЯ ЧОГО ВІН ПОТРІБЕН?

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО АНТИФРИЗ І ДЛЯ ЧОГО ВІН ПОТРІБЕН?

10:12, октября 1, 2019

З початком осені погода починає змінюватися, температура поступово знижується. Це ідеальний час для того, щоб підготувати свій автомобіль до холодної зими і провести своєчасну діагностику. Потрібно перевірити стан шин, оливи, фар, склоочисників і, звичайно ж, акумулятора.

Але дуже часто автомобілісти не беруть до уваги систему охолодження своєї машини. Ефективна система охолодження життєво необхідна для здоров'я вашого двигуна. Охолоджуюча рідина / антифриз запобігає перегріванню двигуна, а також захищає його від замерзання, коли температура зовні опускається нижче нуля.

Антифриз – це концентрована рідина на основі етиленгліколю, яку ви змішуєте з водою і використовуєте для заповнення системи охолодження вашого автомобіля. Як випливає з назви, антифриз запобігає замерзанню охолоджуючої рідини вашого двигуна при мінусових температурах. Захист від замерзання також допомагає запобігти утворенню відкладень і корозії у двигуні, а також покращує передачу тепла від нагрітого двигуна до охолоджуючої рідини.

Перетворюючись на лід, вода збільшує свій об’єм приблизно на 9%. Тому, якщо ви заповнили охолоджуючі канали вашого двигуна і радіатора чистою водою в холодну пору року, ви будете неприємно здивовані результатом.

Однак для цього й існує етиленгліколь, у якого температура замерзання складає близько 9 градусів за Цельсієм. Це нижче, ніж температура, при якій замерзає вода, але недостатньо холодна, щоб практично використовувати її в автомобілі. Але якщо змішати воду та етиленгліколь, ви отримаєте температуру замерзання близько – 40 градусів за Цельсієм, яка здатна захистити систему охолодження вашого двигуна від несприятливих погодних умов.

Антифриз також може містити різні присадки, які допомогають забезпечити чистоту і продуктивність системи охолодження вашої автівки, захист від корозії та росту біологічно активних речовин, що утворюються у воді.

Найбільший асортимент охолоджуючих рідин представлений брендом Total, який виробляє і постачає на ринок України мастильні матеріали. Лінійка антифризів Total для легкових автомобілів складається з 14 продуктів чотирьох видів: органічних, лобридних, гібридних і мінеральних. Охолоджуючі рідини Total – це якісний надійний продукт, перевірений часом і споживачами.

Антифриз – найкраще розв’язання проблеми замерзання води у вашій системі охолодження. З якісною та правильно підібраною охолоджувальною рідиною ваш двигун буде у відмінному стані за будь-якої погоди.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.