НовостиСпівробітництво виробника спорткарів із відомим виробником літаків

Співробітництво виробника спорткарів із відомим виробником літаків

14:00, октября 10, 2019

Компанії Porsche і Boeing працюватимуть разом на преміум-ринку повітряного міського автотранспорту

Штутгарт/Чикаго. Porsche і Boeing підписали Меморандум порозуміння з метою дослідження можливостей преміум-ринку повітряного міського автотранспорту. Обидві компанії мають намір підняти рух транспорту у повітря. Це партнерство тільки підсилить унікальні ринкові переваги обох компаній, дозволяючи отримати цінні дані для дослідження майбутнього преміум-ринку повітряного міського автотранспорту.

«Бренд Porsche має намір розширити свою сферу діяльності як виробника спорткарів і стати провідним брендом преміальних транспортних засобів. У довгостроковій перспективі це може означати перехід у третій вимір подорожей», – стверджує Детлев фон Платен, член Виконавчого комітету з продажів та маркетингу компанії Porsche AG. – «Дві провідні світові компанії об’єднають зусилля для співпраці у потенційно ключовому сегменті ринку майбутнього».

У рамках співробітництва компанії зберуть міжнародну команду, яка працюватиме над різними аспектами повітряного руху у місті, серед яких буде, наприклад, аналіз потенціалу ринку транспортних засобів преміум-ринку та можливі кейси використання.

Компанії Boeing і Porsche, а також дослідницька компанія Aurora Flight Sciences, дочірнє підприємство Boeing, працюють над розробкою концепту повністю електричного повітряного транспортного засобу з вертикальним злетом і приземленням. Над створенням і тестуванням прототипу працюватимуть інженери обох компаній, а також працівники дочірніх компаній Porsche – Porsche Engineering Services GmbH і Studio F.A. Porsche.

«Основою цього співробітництва є наше прагнення створити безпечну та ефективну нову екосистему руху. Це також відкриває для нас можливість дослідження розробки повітряного міського транспортного засобу у преміум-сегменті у партнерстві з інноваційним автомобільним брендом», – заявив Стів Нордлунд, віцепрезидент і генеральний директор Boeing NeXt. Ця організація працює над фундаментом екосистеми транспортного руху наступного покоління, в якій безпілотні та керовані транспортні засоби зможуть безпечно співіснувати. – «Партнерство Porsche і Boeing – це точна інженерія, стиль та інновації, що прискорюють появу міських повітряних перевезень по всьому світі».

Дослідження, проведене компанією Porsche Consulting у 2018 році, показало, що ринок міського автотранспорту почне швидко розвиватися після 2025 року. Також результати дослідження стверджують, що повітряні рішення дозволять перевозити пасажирів швидше та ефективніше, ніж це роблять традиційні наземні транспортні засоби, а також за нижчою ціною і на більш зручних умовах.

Про компанію:

«Віннер Імпортс Україна, Лтд» є одним з лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche і Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування і клієнтський досвід світового рівня у більш ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає і розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений служити прикладом чесного, прозорого та соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Неля Рудницька

Менеджер із маркетингових комунікацій

Тел.: +38(044) 585 63 00

[email protected]

Анна Леськів

Зовнішня прес-служба

Тел.: +38(044) 337 40 80

[email protected]

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.