СтатьиСтрахування майбутнього: Запуск WOW КАСКО з VUSO

Страхування майбутнього: Запуск WOW КАСКО з VUSO

8:14, октября 11, 2023

Страховий ринок України не стоїть на місці і продовжує дивувати нас новими продуктами та сервісним обслуговуванням. Реагуючи на запити клієнтів, страховики пропонують страхові програми, які ґрунтовно відрізняються від попередніх.

uliana_voronova.jpeg

У вересні 2023 року страхова компанія “VUSO” презентувала новий продукт “WOW-КАСКО”, який повністю змінив уявлення про захист власних автомобілів та гарантії безпеки для них. Детальніше про нього розповіла директорка Департаменту по роботі з імпортерськими мережами у “VUSO” Ульяна Воронович.

strahuvannya-majbutnogo-zapusk-wow-kasko-z-vuso_222.png

- Страхова компанія VUSO випустила новий продукт “WOW-КАСКО”. Яким чином ви забезпечите “вау”-ефект для клієнтів та партнерів?

“Вау”-ефект полягає в тому, що ми заощаджуємо час наших клієнтів та партнерів при розв'язанні питань, в яких компанія VUSO є експертом. Нашим клієнтам тепер не потрібно думати над тим, як планувати свій день так, щоб відвезти авто на СТО, а потім забрати його після. Також не потрібно відстежувати етапи ремонту та інше. Все це ми беремо на себе.

- Хто є цільовою аудиторією цього продукту?

“WOW КАСКО” - це універсальне рішення для тих українців, які цінують свій час. Зокрема йдеться про активних жителів мегаполісів, які мають високий рівень зайнятості: проводять багато часу на роботі, мають щільний графік чи навіть просто не мають бажання турбуватися про такі проблеми. У разі виникнення такої потреби вони можуть просто довіритись нам. Ми ж обіцяємо, що у найкоротші терміни забезпечимо якісний ремонт автомобіля та повернемо його вже відновленим.

Довідка: VUSO - страхова компанія з українським капіталом яка вже протягом 22 років створює зручні та ефективні страхові продукти і надає високоякісний сервіс. За результатами першого півріччя 2023 року, VUSO увійшла до п'ятірки найкращих страхових компаній за КАСКО.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.