НовостиToyota представила комерційні автомобілі на Міжнародній виставці «АгроКомплекс 2019»

Toyota представила комерційні автомобілі на Міжнародній виставці «АгроКомплекс 2019»

13:00, ноября 8, 2019

Компанія Toyota взяла участь у міжнародній виставці ефективних рішень для аграрного бізнесу «АгроКомплекс 2019», яка проходила з 29 до 31 жовтня 2019 року в київському МВЦ. Toyota була представлена трьома моделями — Proace, Proace Verso та Hilux.

Усі три презентовані комерційні автомобілі являють собою оптимальний вибір для представників аграрного бізнесу. Зокрема, просторий та практичний комерційний автомобіль Toyota Proace є незамінним помічником як у малому фермерському господарстві, так і у великій аграрній корпорації. Модель доступна у двох варіантах довжини та двох типах кузова — пасажирський мікроавтобус та вантажний фургон. Незалежно від розміру бізнесу, Toyota Proace гарантує універсальність та пристосованість до будь-якої роботи.

Універсальний пасажирський автомобіль Toyota Proace Verso оснащений сучасними дизельними двигунами, інноваційними технологіями та передовими системами безпеки. Однією з найважливіших переваг моделі є можливість збільшити простір — складані та пересувні сидіння та столики, а також зсувні бічні двері забезпечують необхідний комфорт. Завдяки своїй багатофункціональності Toyota Proace Verso ідеально підходить для власників бізнесу.

Легендарний пікап Toyota Hilux уже давно довів свою надійність та універсальність — автомобіль брав участь у перегонах в африканських пустелях, підкорював ісландські вулкани та побував на Північному полюсі. Міцні рама та кузов пікапа забезпечують ще більшу витривалість автомобіля та підвищений рівень безпеки. Поліпшена здатність до буксирування та руху бездоріжжям у поєднанні з потужним дизайном роблять пікап Hilux однією з найуспішніших моделей Toyota.

Виставковий проект «АгроКомплекс» проводиться, починаючи з 2015 року, двічі на рік, чергуючись із Міжнародною виставкою «ІнтерАгро». Мета заходу — представити досягнення та потенціал агропромислового комплексу України, а також задати вектор руху агробізнесу у майбутньому. Програма виставки традиційно поділена на кілька секцій, серед яких — управління технологічними процесами, селекція та насінництво, внутрішньогосподарська логістика, техніка та обладнання, фінансові та страхові технології тощо.

Toyota в Україні проводить активну роботу у сфері аграрного бізнесу як одного з найбільш динамічних секторів української економіки. Для компанії участь у такому масштабному заході, як «АгроКомплекс», є унікальною можливістю не лише представити найактуальніші моделі для аграрного ринку, а й дослідити потреби та побажання наявних і потенційних бізнес-клієнтів.

За додатковою інформацією щодо Toyota, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.