АкцииУ ВИХІДНИЙ ДЕШЕВШЕ

У ВИХІДНИЙ ДЕШЕВШЕ

10:42, января 2, 2023

Заощаджуйте, отримавши якісні послуги та запасні частини для вашого авто!

Тільки у дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті діє вигідна пропозиція:

«Знижка вихідного дня» у розмірі 15% – на сервіс INFINITI, а також 5% – на запасні частини

Офіційний дилерський центр Інфініті ВІДІ Ліберті – оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників, що дозволить швидко та якісно виконувати повний комплекс робіт з використанням сучасних технологій на високому рівні. 

Отримати знижку дуже просто – необхідно оформити заявку на сервіс та записатися на вихідний день (неділю), заповнивши онлайн-форму на сайті, або завітати до нас за адресою: с. Чубинське, вул. Київська, 51, 32-й км Бориспільського шосе.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу Інфініті ВІДІ Ліберті за телефоном: +38 (044) 591-70-38.

Строк дії пропозиції з 02.01.2023 по 31.12.2023. Умовою надання знижки може бути тільки оформлення замовлення-наряду у неділю. Акційна пропозиція не додається до інших акційних пропозицій та знижок. 

*Право на отримання знижки на сервісні роботи згідно та запасні частини за даною пропозицією мають тільки фізичні особи, за адресою: вул. Київська, 51, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна, а також за умови придбання всіх запасних частин у ДЦ і їх встановлення (через відкриття наряд-замовлення).

*Знижка в розмірі 15% на сервісні послуги по даній акції не поширюється на: мийно-прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу субпідрядниі роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, г / у керма, ел / у керма, карданного валу, коробки передач.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.