НовостиБіржа авто послуг VARTA.UA - революція в автотематиці

Біржа авто послуг VARTA.UA - революція в автотематиці

15:00, ноября 28, 2019

Біржа авто послуг VARTA.UA - революція в автотематиці

Кожному автовласникові рано чи пізно доводиться стикатися з обслуговуванням, і на жаль - ремонтом авто. Як то кажуть, любиш кататися - люби і саночки возити. Для водіїв, які рідко стикаються з автосервісом, це перетворюється в натуральний головний біль - як знайти досвідченого майстра, який відремонтує поламку, як не переплатити зайві гроші. Але тепер це зміниться за допомогою революційного сервісу VARTA.UA!

Як було раніше?

Людина, що постійно перебуває за кермом, знає напам'ять всю симфонію звуків, які видає його вірний кінь. І ось одного разу чуйний слух вловлює зміни в злагодженій роботі механізмів - стук, шурхіт, скрип, вереск, а може бути, автомобіль просто перестав заводитися. Навіть в разі своєчасного обслуговування деталі згодом зношуються. А на скільки зовнішніх факторів ми не можемо вплинути - камінь, який відлетів в скло і спровокував тріщину, лихач, який думає, що встигне проскочити, цвях на дорозі ... І починалися болісні пошуки: одні автолюбителі катували знайомих, інші лазили по автофорумах в пошуках відгуків , треті гуглили оголошення в інтернеті або по-старому шукали в газетах.

Якщо машина залишалася на ходу, можна було проїхати по навколишніх автосервісам. Деяким щастило, і авто брали в роботу відразу або в найближчі дні, але частіше одні майстри зайняті і пропонують почекати пару-трійку тижнів, інші не працюють конкретно з цією маркою і моделлю автомобіля. Що вже говорити про вартість - нерозуміючому автолюбителю могли назвати завищену ціну, або піднімати її в процесі роботи до космічних розмірів. І замовник платив, куди діватися - машина стоїть розібрана на ямі, доробляти ремонт треба.

Навіть тим, у кого є знайомі майстри, іноді простіше знайти інший сервіс, тому що всі ми знаємо, як ремонтують машини приятелів - в останню чергу, коли немає іншої роботи.

Як буде тепер?

Тепер все влаштовано по-іншому. Вам не потрібно нікуди їздити, нічого шукати. Створено корисний онлайн-сервіс, ноу-хау в авторемонті і обслуговуванні. До системи VARTA.UA підключається безліч майстрів і автосервісів по всій Україні, і замовнику потрібно зробити тільки один крок - створити на майданчику заявку, в якій він вказує:

  • населений пункт, в якому він хоче отримати послугу;
  • марку, модель, VIN автомобіля;
  • що потрібно (наприклад, ремонт коробки передач, заміна скла, кузовний ремонт і т.д.).

Після цього майстри і СТО отримують повідомлення про створену заявку і шикуються в чергу. З вами зв'язуються ті виконавці, які впевнені в своїх силах, які готові працювати конкретно з вашим автомобілем, і відразу називають дату, коли готові його прийняти. А ви можете подивитися їх рейтинг, відгуки і вибрати зручно розташований автосервіс.

Основні завдання

Майданчик вирішує два першорядні завдання, які є найболючішими і проблемними для автолюбителя: допомога по підбору автосервісу і гарантію якості робіт цієї СТО.

Допомога по підбору автосервісу

Тут зібрали в одному місці майстрів різного профілю - це вигідно і їм, так як сервіс надає можливість отримати нових клієнтів без витрат на рекламу. Замовнику вже не потрібно шукати, хто в його місті лагодить, скажімо, двигуни. Він може зайти на сайт, скористатися фільтрами і подивитися в каталозі пропозиції тих, хто займається ремонтом цього агрегату, почитати відгуки - за нього вже все знайдено.

Додатковий захист

VARTA забезпечує автолюбителю-замовнику захист від невдалої угоди, обману, несумлінного ремонту. Це регулюється с помощью трьох речей:

  • Договір, який сервіс надає замовнику і виконавцю. Творці майданчики спеціально звернулися до досвідчених юристів, які склали грамотний документ, що враховує всі нюанси і дрібниці, дійсно працюючий інструмент, з яким ви можете звернутися в суд при необхідності. Договір включає в себе акт приймання-передачі та акт виконаних робіт, і захищає не тільки замовника, але і виконавця від несплати винагороди за виконану ремонт.
  • Відгуки. В автомобільному бізнесі дуже важлива репутація, якщо у майстра негативні відгуки - інші клієнти можуть їх прочитати і передумати звертатися до нього. Якщо замовник знайшов СТО через площадку, то після закінчення ремонту він може залишити своє враження про майстра і проведені роботи. Знаючи про це, виконавець буде намагатися сумлінно виконати ремонт або обслуговування, щоб не зіпсувати собі репутацію негативними відгуками. Також на сайті реалізована система рейтингу, який залежить від оцінки автолюбителів, які звернулися до конкретного майстру. Якщо клієнт позитивно оцінює роботу - рейтинг зростає, якщо негативно - падає, причому сильно. Для автосервісу це плюс, так як виконавці показуються по спадаючій рейтингу.
  • Безпечна угода. Якщо майстер знаходиться в іншому місті і просить аванс, щоб пригнати машину і взятися за роботу, часто автовласник боїться переводити гроші незрозуміло кому - і правильно робить, адже в наш час інтернет-шахрайство поширене повсюдно. Але якщо замовник перераховує необхідну суму майстру через сервіс VARTA, який виступає гарантом безпечної угоди, то це не несе ніяких ризиків. Кошти будуть заморожені на рахунку виконавця до того моменту, поки йому не буде переданий автомобіль і укладено договір, а замовник не підтвердить, що все в порядку. Тільки після цього гроші переводяться на рахунок автосервісу. Якщо ж щось не зрослося, і послуга не була надана, то кошти будуть повернуті назад клієнту, і йому не доведеться переживати за те, що майстер вирішить не віддавати аванс і залишить його собі.

Засновники сервісу

Революційний сервіс спочатку був заснований в січні 2019 року Віктором Ковальчуком з Луцька, підприємцем в області торгівлі з більш ніж 10-річним стажем. У квітні в інтернеті він познайомився з програмістом міжнародного рівня з Тернополя Володимиром Лабо, який теж сам по собі почав працювати над створенням подібного проекту. Тоді Віктор запропонував об'єднати зусилля, так як на той момент просунувся трохи далі - у нього вже була готова майданчик і запущена реклама. З тих пір вони працюють в партнерстві, спільно просуваючи і покращуючи своє дітище.

Пригон авто

Ринок автомобільних послуг в Україні величезний, якщо хапатися відразу за все - то зробити на належному рівні не вийде нічого. Тому творці ВАРТА.ЮА вирішили почати з малого і протягом першого року відпрацювати функціональність сервісу, виявити помилки і лазівки за допомогою такої послуги, як пригін авто з США і Європи. За цей час вони досягли перших успіхів у своїй сфері, і в наступному 2020 року будуть по вже апробованій схемі вводити на майданчику інші послуги - всього близько 20 штук.

Кожен автолюбитель, який цінує свої час і гроші повинен скористатися новими можливостями майданчики VARTA.UA! Тут ви знайдете надійний автосервіс з позитивними відгуками інших клієнтів, що не обдере вас, як липку. Більше не доведеться годинами обдзвонювати СТО та їздити по місту в пошуках майстра, готового взятися за роботу найближчим часом. VARTA зробила все, щоб по максимуму полегшити вам життя. Для того, щоб почати отримувати пропозиції виконавців, навіть не потрібно виходити з дому, варто тільки сісти за комп'ютер і скласти заявку. VARTA - це комфортна і доступна біржа автомобільних послуг, користуватися якою вигідно як автосервісам з різним потоком клієнтів, так і автолюбителям. Подібні біржі існують і з успіхом працюють в різних видах послуг, а тепер інтернет-технології добралися нарешті і до світу автобізнесу.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.