НовостиВІДКРИТТЯ RENAULT STORE В ІЗМАЇЛІ

ВІДКРИТТЯ RENAULT STORE В ІЗМАЇЛІ

8:00, октября 11, 2019

3 жовтня 2019 року відбулося офіційне відкриття нового автоцентру Renault компанії «АВТО ГРУП+».

На початку жовтня в Україні почав роботу ще один дилерський центр Renault повного циклу. Відкриття відбулося в Одеській області, але це перший автоцентр бренду в місті Ізмаїл.

2.jpg

Концепція салону передбачає наявність зон продажів, сервісу, аксесуарів і надання консультаційно-фінансових послуг.

Для тих, хто збирається придбати машину бренду, компанія пропонує професійну допомогу у виборі як легкових автомобілів, так і авто комерційної гами Renault, можливість пройти тест-драйв, допомогу в реєстрації, страхування, кредитування, послуги обміну автомобіля за системою trade-in, сервісне обслуговування, придбання оригінальних запасних частин і аксесуарів.

Повний спектр гарантійних і післяпродажних послуг буде доступний для існуючих власників автомобілів Renault. Сервісний центр оснащений новітнім діагностичним обладнанням, спеціалізованим інструментом, новим 3D стендом розвал-сходження, а також ремонтним устаткуванням, що дозволяє якісно і в строк виконувати роботи різного рівня складності.

Персонал компанії має високу кваліфікацію і регулярно проходить навчання та атестації в тренінговому центрі Renault.

«Для міста Ізмаїл – це знакова подія, очікуваний проект, який підвищує рівень комфорту життя і статус нашого міста», – зауважив міський голова Андрій Абрамченко.

Франсуа Маріот, Голова правління АТ "Рено Україна", відзначив високий рівень команди центру: «Сьогодні відкривається новий дилерський центр Авто Груп+. Тепер ви можете познайомитися з кращими моделями Renault. Тут працює злагоджена команда, тут високий рівень якості, швидке обслуговування і надійний сервіс».

3.jpg

Місто обрали для розташування такого масштабного об'єкту від всесвітньо відомого бренду не випадково.

«Ізмаїл став не просто оптимальним, він став унікальним місцем, де ми представлені. Якщо говорити про бренд Renault, то найближчий сервіс тут або в Молдові, або в Румунії. І абсолютно неприродньо мешканцям України обслуговувати автомобілі в інших країнах, притому, що Одеса знаходиться в 250 км. Ми стали ближче, ми стали рідніше», – коментує вибір розташування для нового центру Григорій Гріншпун, генеральний директор автомобільної групи компаній «Автомастер».

П'ятий рік поспіль бренд RENAULT займає перше місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс і кваліфікованій дилерській мережі.

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.