НовостиVolvo в рамках глобальної ініціативи E.V.A. підвищує безпеку жінок в автомобілях

Volvo в рамках глобальної ініціативи E.V.A. підвищує безпеку жінок в автомобілях

8:05, августа 23, 2019

В рамках глобальної стратегії щодо підвищення безпеки автомобілів та ініціативи E.V.A. (Equal Vehicle for All) Volvo розробляє нові і удосконалює існуючі способи захисту жінок на основі ретельно зібраного масиву даних.

Volvo Cars приділяє особливу увагу безпеці жінок за кермом або на пасажирському сидінні. Саме тому, компанія однією з перших в світі стала використовувати жіночі манекени для краш-тестів своїх автомобілів. До цього рівень безпеки перевірявся тільки на чоловічих прототипах і не брав до уваги особливостей жінки.

Більше 40 років команда з дослідження дорожньо-транспортних пригод (Volvo Traffic Accident Research Team) аналізувала дані від 40 тис. автомобілів і 70 тис. пасажирів, які постраждали в реальних ДТП. Volvo проводила краш-тести з використанням жіночих манекенів і виявила ті вразливі зони, які найбільше страждають саме у жінок під час аварій. Завдяки цим дослідженням був розроблений ряд інноваційних систем захисту в автомобілі з урахуванням особливостей жіночої анатомії.

Для збереження цілісності хребта, сухожиль і м'язів шиї створена система запобігання травм хлистів (WHIPS). Міцний підголівник і продуманий дизайн сидінь запобігає травмуванню від різких надмірних рухів внаслідок удару і знижує ризик отримання травми хлиста на 50%. А система захисту від бічних ударів (SIPS) враховує відмінності анатомічної будови грудної клітини чоловіків і жінок. SIPS в комплексі з бічними подушками безпеки вдвічі знижує ризик отримання важких травм цієї частини тіла.

Для захисту голови Volvo використовує спеціальну надувну завісу, яка наповнюється повітрям за 1/25 секунди і запобігає удар головою об зовнішні предмети (наприклад, кермо). Вона знижує ризик травм голови на 75%. Серед новітніх розробок Volvo Cars - спеціальні амортизатори для сидінь, які запобігають травми поперекового відділу хребта, коли автомобіль вилітає з дороги.

1.jpg

Для особливо вразливої ​​категорії пасажирів - вагітних жінок - Volvo створила першу в світі віртуальну модель вагітної жінки середнього розміру для проведення відповідних краш-тестів. Це дало змогу дослідити, як ремені і подушки безпеки можуть захистити вагітну жінку і її плід.

«Глобальна мета компанії Volvo - до 2020 року жодна людина не повинен загинути або понести серйозні пошкодження в автомобілях бренду. Безпека водія та пасажирів у транспортних засобах - головний пріоритет Volvo з моменту створення компанії в 1927 році. Сподіваємося, що завдяки проведенню даних досліджень автомобілі стануть більш безпечними », - прокоментував Артем Ткаченко, комерційний директор Volvo, ТОВ« Віннер Імпортс Україна, Лтд ».

Volvo вже відкрила доступ до власних досліджень з проектування автомобілів, які будуть захищати жінок в дорожньо-транспортних пригодах з урахуванням особливостей їх анатомії. Будь-який водій або навіть інші автовиробники можуть скористатися напрацюваннями компанії і підвищити безпеку своїх автомобілів. З повним переліком оригіналів досліджень Volvo можна ознайомитися за посиланням.

***

Volvo Car Group в 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склала 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйонів шведських крон в 2017 році). Доходи за вказаний період склали 252 653 мільйони шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон в 2017 році). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілів, зростання в порівнянні з 2017 роком склав 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових і операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, яка направила компанію до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована в 1927 році. Сьогодні - це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), в 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році в Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продуктів, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі потужності компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Гент (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скёвде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі - на заводі в Улофстремі (Швеція).

«Віннер Груп Україна»

Один з лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, який понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche і Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування і клієнтський досвід світового рівня в більш ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає і розвиває всіх членів команди «Віннер» з метою забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує і обслуговує житлову і комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого та соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. Детальна інформація - на сайті www.winner.ua

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.