НовостиЗ ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТА

З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТА

14:00, ноября 13, 2019

Кожен автовласник рано чи пізно стикається з необхідністю ремонту свого авто. Часом досить складно знайти СТО, яке повністю задовольнило б п всім умовам. Одним із прикладів універсального СТО з високою якістю облуговування є станція Bosch car service «Tandem» в місті Чернівці.

Сервісна станція «Тандем» давно і добре відома жителям Чернівців - у вересні нинішнього року вона відзначає своє 18-річчя. До недавнього часу вона спеціалізувалася виключно на малярно-рихтувальних роботах, але в 2017 році на її базі відкрився «БОШ-сервіс». Зі зміною статусу істотно розширився спектр виконуваних робіт з технічного обслуговування і ремонту автомобілів.

PIC00208.jpg

Гордістю Bosch car service «Tandem» є найсучасніша малярно-рихтувальна ділянка, де працюють фахівці з величезним досвідом роботи. Їм під силу повернути стан новизни кузова будь-якого автомобіля. За минулий рік на СТО відбулося чимало перетворень. Зокрема, розширено штат фахівців - з'явився менеджер з підбору запчастин, а також ще один майстер з рихтувальних і зварювальних робіт. На СТО з'явилося нове обладнання, включаючи нове обладнання для заправки сучасних моделей кондиціонерів.

На СТО Bosch car service «Tandem» є 2 пости для виконання кузовних робіт, 6 малярних постів, один пост полірування кузова, два пости по ремонту ходової частини автомобіля, один пост діагностики автомобіля, шиномонтаж, окрема ділянка для робіт по інтер'єру, включаючи хімчистку салонів , а також полірування і нанесення кераміки. Важливою подією стала поява в цьому році нового поста для обслуговування легкого комерційного транспорту - мікроавтобусів і фургонів.

Майстри станції пройшли навчання в учбовому центрі компанії Bosch і можуть працювати як з автомобілями, що були у вжитку, так і з новими моделями. Поставки запчастин на СТО здійснюються зі складів провідних операторів ринку запчастин України. Здійснюється це оперативно - від години до двох-трьох годин, тому до моменту поки з автомобіля демонтують несправну деталь, нова вже оперативно доставляється на станцію.

PIC00197.jpg

У компанії продовжують активно розвиватися і розширювати спектр пропонованих послуг. Зокрема, планується поповнити асортимент обладнання сучасним стендом з підбору фарб, вже відкритий і почав працювати інтернет-магазин з продажу лакофарбових матеріалів британського бренду U-POL. На СТО регулярно проводяться семінари і навчання фахівців сервісу з різних напрямків ремонту і ТО.

СТО Bosch car service «Tandem» - оптимальний варіант для тих автовласників, на машини яких вже закінчилася гарантія або хто вже не хоче обслуговуватися на дилерській СТО.

Наш телефон : (095) 234-44-23

PIC00211.jpg

PIC00576.jpg

PIC00582.jpg

Популярные марки и модели
VW

PassatGolfJettaGolfTouaregTiguanTouran

Ford

FiestaEdgeKugaFocusFocusFusionEscape

BMW

X1X3X53 series

Mazda

6CX-9CX-5

Suzuki

VitaraSx4

Kia

SportageSorentoNiro

Mitsubishi

ASXOutlanderPajero Sport

Renault

DusterCapturMeganeSanderoLogan

Peugeot

2083083008

Skoda

RapidOctaviaKodiaqKaroq

Mercedes-Benz

SGLACLA

Toyota

CorollaCamryRAV 4

.
.